Acer leptop BIOS güncelleme sonrası yavaşlama

• Konuyu başlatan BurakACER
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

BurakACER

Ziyaretçi
Benim leptop Acer Aspire V3-771G. Sitesinden güncell biosu yükledim fakat leptop daha yavaş acılmaya başladi ve performansı baya bi düştü. Eski BIOS'u da yükleyemiyorum. Yükledigim bios'da uefi herhalde ama uefi modundada acamıyorum. Böyle bir hata veriyor uefi modunda acınca:

Kod:
No bootable device, hit any key

Sistem ide modunya acılıyor eufi acılmıyor.

Sata modu şuan ide ama leptop ilk aldıgımda uefiydi bios guncelledım ide oldu. uefi olmuyor.
Windows 8.1 Enterprise yüklü.

Denedim kurulmuyor. Boot'u bile görmüyor o zaman. AHCI yapınca hiçbir şey yapamıyorum yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman yanlış BIOS yüklemişsiniz yda bozmuşsunuz. AHCI yapınca Windows kuramıyorsanız cihazı çöpe atın daha iyi.

Birincisi ne yazdım da ceza aldım . , koymadım diye mi? 2.cisi çok güzel çözüm bulmuşsun cihazı çöpe atin daha iyi. 3.cüsü Recep Baltaş aracılığı ile foruma açtım konuyu bumu sizin yardımınız? Dalga geçer gibi, Sayın Recep Baltaş dostların çok yakından ilgilendiler teşekkür ederim. Adam resmen dalga geçiyor 1.700 liraya aldığım laptopu çöpe atin diyor ciddi ciddi yok böyle bir disiplinsizlik. He birde unutmadan şunu söyleyeyim üyeliğimi de iptal edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.cisi ne yazdimda ceza aldim . , koymadim diyemi ? 2.cisi cok güzel cözüm bulmussun cihazi cöpe atin daha iyi. 3.cüsü Recep Baltaş aracılıgı ile foruma actim konuyu bumu sizin yardiminiz ? dalga gecer gibi , Sayin Recep Baltaş dostlarin cok yakından ilgilendiler teşekkür ederim. Adam resmen dalga geciyor 1.700 liraya aldigim leptop'u cöpe atin diyor ciddi ciddi yok böyle bi disiplinsizlik. He birde unutmadan şunu söylim üyeligimide iptal edin.

Yazılarının karmaşıklığına baksana. %90'ı hatalı. Sonra da gelip neden ceza alıyorum. Güle güle hocam. Türkçe kurallarına uymak bu kadar mı zor gelir Türk vatandaşlarına ya...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı