Acer N4120 ve 4 GB RAM'li laptopta Valorant ve CS:GO kaç FPS verir?

Ziya.43

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm hayırlı günler.
Letgo üzerinden 3000 TL'ye kutu fatura garantili bir dizüstü bilgisayar buldum sıfır fiyat 4000-4300 iyi kötü işlemcisi ve açabileceği oyunlari ve programlari biliyorum ama gene de kararsız kaldım özelliklerinden.

Intel Celeron N4120 işlemci.
UHD grafik 600 dahili ekran kartı.
4 GB RAM.
128 GB M.2 SSD.
Windows 11 Pro.

× Bu bilgisayarda Valorant- CS:GO ortalama kaç FPS açar ya da açar mı?
Genellikle oynadıklarım bu iliki.
CS1.6 ve Source saymıyorum bile bunlari hemen hemen çöp PC'ler de açıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
kanka baya iyimiş lan ejxoeksuwjsuw

saolun hocam

aslında var bi tanede dell marka i3-4005u + geforce 820m ama yarın öbür gün sıkıntı çıkarmasından endişem var 3100 gibi bi fiyati var
Alabilirsen daha iyi olur 820M ekran kartıda var. Benzer özellikler bu değerleri almış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam eskiden 4 GB RAM'li bilgisayarım vardı dünyanın en iyi bilgisayarı filan sanıyordum ekran filan dağılmıştı üzerine oturmuştum.
oturmasaydin iyiymiş aslında

Alabilirsen daha iyi olur 820M ekran kartıda var. Benzer özellikler bu değerleri almış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şimdi dediğim acer de garanti vs mevcut ddr4 vs dell buna bin basar ama yarin öbür gün ekran kartının gg olmasında şüphem yok diil ikinci el sonuçta

oturmasaydin iyiymiş aslında

hocam şimdi dediğim acer de garanti vs mevcut ddr4 vs dell buna bin basar ama yarin öbür gün ekran kartının gg olmasında şüphem yok diil ikinci el sonuçta
Hocam garanti olsa ne yazar hiç bişeyi oynatmadıktan sonra , ben olsam 2.el kasa toplardım laptop şart ise de i5 6200+GT940MX laptoplar var onlardan bulabilirsen iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı