Acer Nitro 16 AN16-4 vs HP Victus 16 S0063NT

Zerefnoakatsuki

Femtopat
Daha fazla  
Bu 2 model arasında kaldım.

Kullanım amaçlarım ise biraz ortaya karışık. Oyun(özellikle Elden Ring ve Sekiro. Fakat diğer oyunları da oynayabilmek iyi olurdu) okul yani mühendislik programları ve günlük kullanım. Bütçem yine bu civarlarda. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve iki modelden herhangi birinde ya da ikisinde de herhangi bir kronik sorun veya arıza var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu 2 model arasında kaldım.

Kullanım amaçlarım ise biraz ortaya karışık. Oyun(özellikle Elden Ring ve Sekiro. Fakat diğer oyunları da oynayabilmek iyi olurdu) okul yani mühendislik programları ve günlük kullanım. Bütçem yine bu civarlarda. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve iki modelden herhangi birinde ya da ikisinde de herhangi bir kronik sorun veya arıza var mı?

Acer'ı alın geçin mükemmel Nitro 16'lar.

Yani. Kahramanmaraş'tayım ben. Genelde kargolar daha Marmara-ege taraflarından geliyor bakmadım satıcının nereden gönderdiğine. Yine de çok uzun sürmez. Sağlam gelmesi önemli.

Hocam bende de Acer Nitro 15 4050Iik versiyon var 3 gün önce aldım bu böyleyse yeni modelini düşünemiyorum çok güzel Nitro serisi bu arada hayırlı olsun hocam.

Geri
Yukarı