Acer Nitro 16 AN16-41 için M.2 SSD önerisi

İşletim sistemi kurmuyorsan günlük kullanımda pek fark etmiyor ama şöyle bir durum da var; SLC Cache dolduğunda 350 MB/s'ye düşüyor hızı G3'ün. O yüzden yüksek boyutlu dosya transferlerinde çuvallıyor. NV2 ise piyasadaki en dandik M.2'lerdendir.

İşletim sistemi kurmuyorsan günlük kullanımda pek fark etmiyor ama şöyle bir durum da var; SLC cache dolduğunda 350 MB/s'ye düşüyor hızı G3'ün. O yüzden yüksek boyutlu dosya transferlerinde çuvallıyor. NV2 ise piyasadaki en dandik M.2'lerdendir.

Hocam ben 1+ yıldır falan kullanıyorum daha herhangi bir sorun yaşamadım çoğunlukla oyun için kullanıyorum çünkü ayrıca hala serin ve sağlıklı çalışıyor. Toplam 2000 saat çalışmış sağlık değerleri 100 bence NV2'den daha dandik M.2'ler bulunabilir piyasada.

İkisi de çöp.
Bunu alın.

Hocam rahatsız ediyorum ama bir şey daha sormak istiyorum. Şimdi dediğiniz SSD'yi alacağım fakat benim dizüstümde şu an 500GB'lik bir SSD var işletim sistemi falan ona kurulu ismi HFS512GEJ9x125n böyle geçiyor bunu internette arattığımda çok fazla bir bilgi bulamadım sormak istediğim şey bu parçada DRAM bulunuyor mu acaba? Eğer bulunmuyorsa sizin dediğiniz SSD'yi ana depolama alanım ve işletim sistemim yapacağım sizce mantıklı olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı