Acer Nitro 16 AN16-41 menteşe sesi

LeonGuenthel

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi laptopun kapağını hareket ettirdiğimde sol menteşesinden gıcırtı sesi geliyor. Sizce değişim talep etmeli miyim?
Gıcırtı sesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de var. Nitro 5 aldım, bu ses yüzünden iade edip 16 aldım. Bunda da var. Uğraşamam kullanırım böyle, RAM eklemek için servise göndereceğim. O zaman baktırırım. Bence hiç uğraşmayın, gelen ürünün de böyle çıkma ihtimali var.

Hocam ben de aldım benim de aynı sağ menteşeden aynı ses geliyor herhangi bir çözüm buldunuzmu böyle kullanmaya devam mı ediyorsunuz?

Menteşe sesi bende de var. Servise yolladım azıcık azaldı. Bence yağlamadılar kendiliğinden azaldı. Göndermeye değmez.

Menteşe sesi bende de var. Servise yolladım azıcık azaldı. Bence yağlamadılar kendiliğinden azaldı. Göndermeye değmez.
Zamanla azalıyormuş. Çok sorun olacak bir durum değil ama ekrana falan yani elektronik bir devresine falan bir şeyine zarar vermesi beni düşündürüyor.

Başlıkta da belirttiğim gibi laptopun kapağını hareket ettirdiğimde sol menteşesinden gıcırtı sesi geliyor. Sizce değişim talep etmeli miyim?
Gıcırtı sesi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ne yaptınız bu durumda ? geçti mi gıcırtı ?

Merhaba cihazdan memnun musun? Bende almayı planlıyorum kronik bir sorunu falan var mı tavsiye eder misin?

Bu fiyat bandında alınabilecek tek bilgisayar. 50 bin tllere çıkarsan aynı cihazın 7940HS 4070 modeli var 32 GB RAM'li o da rakipsiz. 65 -70 bin sonrası daha üst modeller var o fiyatlara kadar rakipsiz Acer Nitro 16 serisi maalesef. Pazar çöplük durumunda yüzde 45 doğruluğa sahip soğutması kötü ya da limitlenmiş laptoplar satılıyor. Victus ve ASUS alınabilirker arasında ama onlar da kötüler. 30.000-32 bin bandında Victus 16 4060'lı cihaz alırsan anca parasını hak etmeye yaklaşır. Nitro 16 ile aynı fiyata alınabilecek cihaz YOK.
Ben size fikir olması açısından video bırakayım;

Yeni konular

Geri
Yukarı