Acer Nitro 16 AN16-41 nasıldır?

Şu an 32 lik modelden yazıyorum. Aşırı serin ve performanslı makine , merak ettiğiniz sorular varsa cevaplayayım
Dengeli modda çok fan sesi var mı ve 3A oyunlar the last of us vs ultra da dengeli modda 60 fps oynanır mı. Kulaklığı sadecerekabetci oyunlarda kullanıyorum.

Dengeli modda çok fan sesi var mı ve 3A oyunlar The Last of Us vs Ultra da dengeli modda 60 FPS oynanır mı? Kulaklığı sadecerekabetci oyunlarda kullanıyorum.

Dengeli modda fan sesi yok. İşlerim gereği sadece FM 24 deneyebildim oyun olarak, fan sesi duymadan oynadım. AAA oyunlarda fan açacaktır, laptoplardan aşırı sessizlik beklememek lazım.

12.nesil MSI veya slayer almak mantıklı mı?17" onların ekranı.

Windows 11 pro kurulabilir mi
Genel olarak, çoğu kullanıcıya Windows'un home sürümü öneriliyor. Ben de zamanında Windows 10 Pro indirmiştim, ancak şimdi Windows 11'e geçtim ve OEM key olduğu için zorla Pro sürümünü indirdim.

Genel olarak, çoğu kullanıcıya Windows'un home sürümü öneriliyor. Ben de zamanında Windows 10 Pro indirmiştim, ancak şimdi Windows 11'e geçtim ve OEM key olduğu için zorla Pro sürümünü indirdim.
Bende 11 pro kurdum fakat usb ile telefonu pcye bağlayınca bağlanmıyor nedeni 11 pro olduğu için mi

Hocam umarım görürsün bende almak istiyorum aynı laptoptan nasıl sorun yaşadın mı? Alınır mı?

Hocam umarım görürsün bende almak istiyorum aynı laptoptan nasıl sorun yaşadın mı? Alınır mı?
İncelemesine buradan bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…