Acer Nitro 16 AN16-41 nasıldır?

Dengeli modda çok fan sesi var mı ve 3A oyunlar The Last of Us vs Ultra da dengeli modda 60 FPS oynanır mı? Kulaklığı sadecerekabetci oyunlarda kullanıyorum.

Dengeli modda fan sesi yok. İşlerim gereği sadece FM 24 deneyebildim oyun olarak, fan sesi duymadan oynadım. AAA oyunlarda fan açacaktır, laptoplardan aşırı sessizlik beklememek lazım.

Artıları

• Dizüstü cihazlardaki en önemli meselelerden olan soğutmayı güzel kotarmışlar.
  • WUXGA ekran çok kaliteli, 165 Hz, 3ms, %100 sRGB
  • Ses laptopa göre çok başarılı, Dtsx yazılımıyla başka boyuta taşınıyor.
  • Portlar gayet yeterli ve çeşitlilik sunuyor
  • NVIDIA Advanced Optimus
Eksileri
  • Kişiden kişiye değişir ben 17.3 olmasını isterdim ekranın
  • Premium hissiyat verse de kasa plastik

12.nesil MSI veya slayer almak mantıklı mı?17" onların ekranı.

Genel olarak, çoğu kullanıcıya Windows'un home sürümü öneriliyor. Ben de zamanında Windows 10 Pro indirmiştim, ancak şimdi Windows 11'e geçtim ve OEM key olduğu için zorla Pro sürümünü indirdim.
Bende 11 pro kurdum fakat usb ile telefonu pcye bağlayınca bağlanmıyor nedeni 11 pro olduğu için mi

Acer Nitro 16 AN16-41 modelini satın aldım şu an. Kullanan var mı nasıl bir bilgisayar dikkat edilmesi gereken şeyler, artıları ve eksileri nelerdir? Kısaca özellikleri şu şekilde;

Ryzen 7 7840HS işlemci.
RTX 4060 8 GB ekran kartı.
2X 16 - 32 GB DDR5 RAM.
1TB SSD.
WUXGA 1920x1080 165Hz ekran.
Arkadaşlar sıvı metal soğutmadan bahsetmişler bir de o da almamda etken oldu.

40bin 600TL'ye aldım bu arada arkadaşlar. Fiyat olarak da çok mu az mı yorumlarsanız sevinirim.

Hocam umarım görürsün bende almak istiyorum aynı laptoptan nasıl sorun yaşadın mı? Alınır mı?

Hocam umarım görürsün bende almak istiyorum aynı laptoptan nasıl sorun yaşadın mı? Alınır mı?
İncelemesine buradan bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı