Acer Nitro 16 AN16-41 nh. Qlley. 001 alınır mı?

elon_muskk

Hectopat
Arkadaşlar ben de laptop alacağım yeni yıldan önce. Sorun yaşayanlar olmuş sanırım çok fazla yazılmış hepsini okuyamadım kusura bakmayın.

Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 Ryzen 7 7840HS 16 şimdi bu ürün iyi mi alayım mı bunu?
İstediklerim. Soğutması çok iyi olacak. Ekran kartı watt değeri yüksek olacak. Pili tak çıkar yapabilmemiz. Ürünün kronik sıkıntısı olmayacak. Bir de servis-garantisi iyi olacak. Kasa malzemesi de kaliteli olacak. Bu saydıklarımı karşılıyor mu ürün?

Hiçbir fark yok.

Burada var 1TB versiyonu.

Alternatif laptoplar:

https://www.hepsiburada.com/msi-kat...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003UCGZK bunun fiyatı daha fazla ama eğer fiyatını hak ediyorsa bu fiyat bandına çıkabilirim. Çünkü kalite, soğutma ve servis-garanti olayları benim için çok önemli.

Amazon.com.tr bu da var ama fiyat niye pahalı anlamadım.

Ekr.

Ekranda kopmalar oluyor hocam 32 GB model.

Ben de 16 GB versiyonunu alacaktım içime kurt düştü acaba ürün sıkıntılı mı? Çözebildiniz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de laptop alacağım yeni yıldan önce. Sorun yaşayanlar olmuş sanırım çok fazla yazılmış hepsini okuyamadım kusura bakmayın.

Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 Ryzen 7 7840HS 16 şimdi bu ürün iyi mi alayım mı bunu?
İstediklerim. Soğutması çok iyi olacak. Ekran kartı watt değeri yüksek olacak. Pili tak çıkar yapabilmemiz. Ürünün kronik sıkıntısı olmayacak. Bir de servis-garantisi iyi olacak. Kasa malzemesi de kaliteli olacak. Bu saydıklarımı karşılıyor mu ürün?

Alternatif laptoplar:

https://www.hepsiburada.com/msi-kat...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003UCGZK bunun fiyatı daha fazla ama eğer fiyatını hak ediyorsa bu fiyat bandına çıkabilirim. Çünkü kalite, soğutma ve servis-garanti olayları benim için çok önemli.

Amazon.com.tr bu da var ama fiyat niye pahalı anlamadım.

Ben de 16 GB versiyonunu alacaktım içime kurt düştü acaba ürün sıkıntılı mı? Çözebildiniz mi?

Icinize kurt dusecek bir durum yok teknolijik cihazlarda boyle sorunlar cikabilir.

Single Player oyunlarda çok bir fark olmayabilir belki ama rekabetçi oyunlarda yıllardır bildiğimiz bir durum çift kanal ile daha fazla performans alındığı. DDR5 için bu durum ortadan kalktı deniliyordu ama sonuç ortada.

Hocam ben de rekabetçi tabanlı oyun oynayacağım. Ortada bariz bir şekilde performans farkı var mı?
Alırsam pişman olur muyum?

Acer 16 an 16 yı kullanıyorum ben. soğutması çok iyi. Henüz 73 derecenin üstüne geçmedi sistem (rdr2 dahil bu oyunlara) kronik sıkıntısı olmayan bi kasa. 2 hafta burda araştırdım almadan önce ve aşağı yukarı ortak karar nitro 16 oldu. Pişman olmazsınız.

Acer'in premium serisi çünkü attığınız. Kasası, paneli, soğutması olarak ömürlük bir ürün.
Sorunuza gelecek olursak da alınır. Ama bu linkten alın, 1200 lira kadar daha uygun:
Aynısı değil maalesef. 512 GB SSD var onda. Premimum dediğimiz Ekran kartlarındaki ROG Strix falan gibi iyi bir şey mi ? Sizce o fiyata değer mi ? O fiyat 4070'ler var ama ? Siz olsanız hangisini alırdınız ?

Acer 16 an 16 yı kullanıyorum ben. soğutması çok iyi. Henüz 73 derecenin üstüne geçmedi sistem (rdr2 dahil bu oyunlara) kronik sıkıntısı olmayan bi kasa. 2 hafta burda araştırdım almadan önce ve aşağı yukarı ortak karar nitro 16 oldu. Pişman olmazsınız.
Hocam nereden satın almıştınız ?

Acer'in premium serisi çünkü attığınız. Kasası, paneli, soğutması olarak ömürlük bir ürün.
Sorunuza gelecek olursak da alınır. Ama bu linkten alın, 1200 lira kadar daha uygun:
https://www.hepsiburada.com/msi-kat...a=Ebrar Bilgisayar&url_src=and-product-detail şu ürün de kafamı karıştırıyor. MSI kalitesi var ya o yüzden. Bu nasıldır arkadaşlar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı