Acer Nitro 16 AN16-41 nh. Qlley. 001 alınır mı?

Evet 2K olsa ben de olabilir diyecektim.

Bu arada o kadar fark yok arada ki. Ekran da 2K değil vazgeçtim ondan. @463352 hocam işlemci ısınma durumu nasıl ? AMD çok ısınıyor diyorlar bir de hata ile karşılaştınız mı ?
Max 73 görüyorum hocam derecede. Daha 74 olmadı. Turbo modu çok kaliteli soğutuyor.

Arkadaşlar ben de laptop alacağım yeni yıldan önce. Sorun yaşayanlar olmuş sanırım çok fazla yazılmış hepsini okuyamadım kusura bakmayın.

Acer Nitro 16 AN16-41 NH.QLLEY.001 Ryzen 7 7840HS 16 şimdi bu ürün iyi mi alayım mı bunu?
İstediklerim. Soğutması çok iyi olacak. Ekran kartı watt değeri yüksek olacak. Pili tak çıkar yapabilmemiz. Ürünün kronik sıkıntısı olmayacak. Bir de servis-garantisi iyi olacak. Kasa malzemesi de kaliteli olacak. Bu saydıklarımı karşılıyor mu ürün?

Alternatif laptoplar:

https://www.hepsiburada.com/msi-kat...144hz-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003UCGZK bunun fiyatı daha fazla ama eğer fiyatını hak ediyorsa bu fiyat bandına çıkabilirim. Çünkü kalite, soğutma ve servis-garanti olayları benim için çok önemli.

Amazon.com.tr bu da var ama fiyat niye pahalı anlamadım.

Ben de 16 GB versiyonunu alacaktım içime kurt düştü acaba ürün sıkıntılı mı? Çözebildiniz mi?
Normal fiyat bandı 60larda olan bir ürün sadece Ebrar Bilgisayar 46 liraya satıyor bilmiyorum niye bu kadar fiyat farkı var araştırmak lazım

Geri
Yukarı