Acer Nitro 16 AN16-41 pişman eder mi?

Hayırlı olsun cihaz güzel. Garantilik bir durum olmaz hatta belki satıcı kutuyu açıp 16 daha ram ekleyip size öyle gönderiyor olabilir. Acer servisle görüştüm bunu yapan satıcılar var olduğunu söyledi.
Öyle mi peki benim bunu anlamam mümkün mü
O fiyata RTX 4070 HP Victus modeli alınabilirdi. Yine de hayırlı olsun.
Haklısınız hocam ama victusda ram ekleme, soğutma, ekran kalitesi, ses kalitesi, advanced Optimus özelliklerine göre acer daha mantıklı geldi bana

Öyle mi peki benim bunu anlamam mümkün mü

Haklısınız hocam ama victusda ram ekleme, soğutma, ekran kalitesi, ses kalitesi, advanced Optimus özelliklerine göre acer daha mantıklı geldi bana
şuan 16gblık modeli alıp daha sonra 16 daha mı eklesem yoksa direkt olarak 32 lik modelimi alsam diye çok arada kaldım 16 olan 40k 32 olan 43k

şuan 16gblık modeli alıp daha sonra 16 daha mı eklesem yoksa direkt olarak 32 lik modelimi alsam diye çok arada kaldım 16 olan 40k 32 olan 43k
Hocam ben 32 aldım ama 16lık olan 2×8 mi bilmiyorum eğer öyleyse 2 tane 16 almanız gerekmekte bunun cevabını sadece YouTube kanalında buldum o da yurtdışındaki bir yer 2×8 bulmuş bence depolama konusunda sıkıntı olmazsa 32 almak daha mantıklı olabilir zira ben öyle yaptım, fiyatı da bence uygun şu an muadillerine göre

Geri
Yukarı