Acer Nitro 16 AN16-41 R9M3 NitroSense kurulmuyor

Dixon.6

Picopat
Daha fazla  
NitroSense, Microsoft Store üzerinden güncelleme yapınca klavye çalışmadı. Silip en güncel sürümünü yükledim. İnstaller kuruyor ama uygulama bir türlü yüklenmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitesinden güncel Nitro ile güncellemeyi deneyin. En kötü mail atıp cihaza göre sürücü isteyebilirsiniz:

Acer Destek Sürücülerini ve Kılavuzlarını İndirme | Acer Türkiye buradan güncel sürücüye güncelleyerek başlayın.

Sorun çözülmezse mail atabilmeniz için E-Posta Desteği ya da Contact Acer | Acer United States
Eski veya güncel sürümü hiçbir türlü yüklenmiyor maalesef. Teknik servisle görüştüğümde, NitroSense bir kez silinince sistemin yeniden algılamadığını ve formatla temiz kurulum yapmam gerektiğini söylediler. Gördüğüm en saçma şey, format atmam zor şu anda. Formatsız yolunu da bulamadım daha.

Eski veya güncel sürümü hiçbir türlü yüklenmiyor maalesef. Teknik servisle görüştüğümde, NitroSense bir kez silinince sistemin yeniden algılamadığını ve formatla temiz kurulum yapmam gerektiğini söylediler. Gördüğüm en saçma şey, format atmam zor şu anda. Formatsız yolunu da bulamadım daha.

Ne saçma işmiş. Ben tekte kurmuştum zamanında. Format sonucundan haberdar edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı