Acer Nitro 16 AN16-41 Ryzen 9 CPU sıcaklığı normal mi?

Buda Control oyunu değerleri. Controlde sıkıntı yok.

Dosya Ekleri

• Adsız3.jpg
    268,8 KB · Görüntüleme: 23
Bu da Control oyunu değerleri. Control'de sıkıntı yok.

Valorant'dan da kaynaklanabilir Battlefield'da deneyebilirsiniz hem ekran kartına hem de işlemciye biner bakalım o zaman nasıl olur?

Valorant'dan da kaynaklanabilir Battlefield'da deneyebilirsiniz hem ekran kartına hem de işlemciye biner bakalım o zaman nasıl olur?
Yinede normal değil hocam csgo da bile sıcaklıkları 95i bulmuş.

Yine de normal değil hocam CS:GO'da bile sıcaklıkları 95i bulmuş.

İlginç hiçbir incelemede böyle bir sonuç çıkmadı bir sorun var ama ne hocam yerden yükselttiniz değil mi?

İlginç hiçbir incelemede böyle bir sonuç çıkmadı bir sorun var ama ne hocam yerden yükselttiniz değil mi?
Sorun yaşayan ben değilim bilmem hocam xd.Belki termal macunu az sürülmüştür normal değerler gibi kesinlikle durmuyor victus bile bu kadar ısınmaz.

Fanların havalandırma kısmının açık olması lazım ızgara tarafını yani alt tabanına eğim verin hava akışı sağlansın.
Denedim sonuç değişmedi. Diğer oyunlarda denicem. CS2 ve valorant işlemciyi kullandığın ı duymuştum ama bu kadar yüksek değerler nasıl olacak bilmiyorum. Cpu-z testinde 100 derece çıktı.

Bu nitro sense nin mantığını anlamadım . Dengeli mod fanlar otomatikte 92 derece oluyor. Dengeli mod fanlar ekran kartı otomatik cpu maksimumda olursa 80 derece civarında oluyor.
Sessiz modu seçersem ise 70-75 derece civarında oluyor. Bu görselini attığım sessiz modda oynarken. Sizce cihazda bir sıkıntı varmı. Sessiz moda alınca performansı etkiliyormu.

@HYRAXA @Senyör Kesada @Ruindry

Nitro sense sessiz modda iken cs2 değerleri.

@Ruindry @HYRAXA @Senyör Kesada

Dosya Ekleri

• Adsız 4.jpg
    204,9 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

Bilgisayar modlara göre kendine limit koyar değişim talep etmenizi öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…