Acer Nitro 16 AN16-416 alınır mı?

Alınır. Severek kullanıyorum. RAM yükseltmesini yetkili servise gönderip yaptırabilirsiniz.

Tamamdır o zaman şimdi alıyorum. Bu arada teknorya satıcısı için olumlu yorumlar görmedim pek. Siz nereden almıştınız?

Ürünü aldınız mı? Son durum ne?
ben 2 haftadır kullanıyorum gayet memnunum şarjı günlük kullanımda yani video izlerken falan 3 saat falan götürüyor oyun modunda tabi düşüyor 1 bucuk saate kadar ama normal oyun bilgisayarı olduğu için. onun haricinde 165 hz ekranı kurulumlarını yaptıktan sonra vs. aktif olduğunda aşırı hoşuma gitti. kalabalık ortamda fan sesi çok ciddi duyulmuyor bile bilirim.
kurulumunda ben zorlanmadım win 11 home kurdum geçtim.
klavye aydınlatmaları için nitrosense uygulamasını kurmadan önce geforce experience kurman gerekiyor neden anlamadım biraz araştırınca videoda denk geldim öyle garip bir şeyi var ama fiyatına göre yani ben 26bin liraya aldım 10/9 veririm fazlasıyla işimi görüyor genellikle diablo immortal oynuyorum lol cs valo falan bu tarz fps oyunları oynuyorum
lolde valoda yüksek ayarlarda 200 250 arası veriyor
film izlerken sesi de güzel ama daha yüksek ses için oyun modunda filmleri izlemen lazım gümbür gümbür ses veriyor dtsx var
kısacası güzel yani tavsiye ederim şuan güncel fiyatı 29 hala alınır

Yeni konular

Geri
Yukarı