Elektronik Acer Nitro 16 AN16-416 AMD Ryzen 5 7535HS

Ürün tekrar satışa açılmış. Fiyat çok uygun. Bütçe dahilinde kaçırmamak lazım bu efsane kasayı.

P. S. 2x8 RAM bulunuyor cihazda.

Eki Görüntüle 2027743

Hocam bunun 4060 modeli alacaktım ama ben onu alacağıma gittim HP Victus 16 R5 7640 HS aldım hocam cidden bu işlemci daha kaliteliymiş arada fark var yani bir de limit var bak kabul kozmetik onun daha iyi eyvallah ama ben o kadar cıbıl cıbıl alamazdım size tavsiyem her yerinden ışık aksın ama kaliteli olsun derseniz Victus'tan şaşmayın bayıldım ısınma yok ama bir ara PC fanları açmadi nedense bir o ara PC ısındı onun dışında hiç sorun yaşamadım.

Ben gayet memnunum bazı oyunlardaki renk kalitesi, görüntü beni benden alıyor.
Hangi oyunlarda kaç fps alıyorsunuz karşılaştırmak istiyorum ve bu arada aygıt yöneticisinde amd dahili ekran kartını önceki sürüme döndürdüğümde 2li ekran gözükmemeye ve sanırım 8 gb da ram eklemesiyle biraz daha iyi bi duruma geldi zannediyorum ama hogwarts legacy ve cyberpunk oyunları gibi oyunlarda pek istediğim performansı alamıyorum sanırım. Lol'de oyun başı 300-400 fps sonra 150+ fps oluyor cs 2 de 120-180 arası gidip geliyor sen de paylaşırsan sevinirim

Bilgisayarda mux olması lazım ben öyle bilerek aldım ve buradan da sadece harici gpu seçtiğim için zaten 4050 direkt ekrana bağlı gözüküyor diye biliyorum ben.
Ama geçişlerde sıkıntı var sanırım. Ya cyberpunk ı rahat oynayamıyorum. Cs 100+ fps. Cs de en az 200-250 fps almam gerektiğini düşünüyorum bu 8 gb ramli haliyle bile. Lolde oyun ortalarında 100-120 fps alıyorum ve bence bu da çok düşük (oyun başında 200+)
Eki Görüntüle 2043245
Aynısı bende de var gta 5 de bazen 50 fps altına düşüyor ve araba sürerken de fps düşüklüğü yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı