Çözüldü Acer Nitro 16 AN16-41R08 ekran özellikleri nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

petrikor

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarı almayı düşünüyorum fakat görüntülerde renk düzenlemeleri yaptığım için ekranın 10 bit olması benim açımdan oldukça önemli. Forumda bu cihazı kullanan bir arkadaş varsa Windows ekran özelliklerinin bulunduğu alanı ekran görüntüsü atabilirse beni çok mutlu eder. Şimdiden teşekkür ederim...

Çözüm
Verdiğin bilgi altın değerinde, tüm interneti tarayıp bulamadım. Çok teşekkürler...
Hocam baktigim 4070 versiyonu icinmis, siz 4060'a bakiyorsunuz sanirim. Onun icin gecerli degil, farkli panel kullaniyorlar. Tekrar kontrol ediyorum 4060 olani.

Çözüm
Hocam 4070 olsa bile bu panel model numarasına kadar nasıl buldunuz?
Notebookcheck'te detayli olarak panel bilgisi belirtiliyor ve paneli inceliyorlar.

Hocam interneti iyi kullanan biri olmama rağmen bulamadım, ben de merak ediyorum nasıl bulduğunuzu. 😅
Aslinda cok rahat bulunuyor hocam. Bakmak istedigin seyin sonuna "review" yazinca sakir sakir cikiyor. Ben biraz Acer'in model isimlendirme azizligine ugradim :D

Notebookcheck'te detayli olarak panel bilgisi belirtiliyor ve paneli inceliyorlar.

4050'li versiyonunun paneli bu;

8-bit, %100 sRGB ve 400 nit. BtW degeri 5ms, GtG degeri 11ms.

4050 ile 4060 muhtemelen ayni paneli kullaniyordur.

Degilmis, yine yemedi :D
4060'ta 10 bit olacaktır eğer 4050'de varsa diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı