Acer Nitro 16 Kernel Power hatası

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Acer Nitro 16 laptopum var. Daha 1 ay oldu, bugün sistem durduk yere kendini resetledi. Olay görüntüleyiciden baktığımda Kernel Power 41 63. yazıyordu garantiye vs göndermem gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun ani güç kaybı ile oluyor, genelde psu veya ekran kartı dolayısında gerçekleşiyor.
Sistem fişte iken yük altında aniden fişi çekme vb durum oldu mu?
Biraz bekleyin tekrarlayacak mı acaba?
Tekrarlar ise servise yollamanız gerekebilir.

Son düzenleme:
Merhaba Acer Nitro 16 laptopum var. Daha 1 ay oldu, bugün sistem durduk yere kendini resetledi. Olay görüntüleyiciden baktığımda Kernel Power 41 63. yazıyordu garantiye vs göndermem gerekir mi?
Durduk yere değildir bilgisayarın görmediğin yönünde birsürü şey dönmüş olabilir çok geç olmadan servise yolla herhangi bir kernel hatası bile çok büyük bir sorundur eğer pc çok ısındıysa yapabilir üretim hatası olabilir ve bilgisayarınızı açıkken fişten çektiyseniz yada bilgisayar açıkken elektrik kesilmişse olabilir garanti dışı kalır haberiniz olsun

Hocam fişten vs çıkartmadım elektrik kesilme vb durumuda yok anlamadım şahsen geçendee mavi ekran yedim minidump kontrolu yaptım driver sorunuymuş updateledim bir daha yaşamadım.

Hocam fişten vs çıkartmadım elektrik kesilme vb durumuda yok anlamadım şahsen geçendee mavi ekran yedim minidump kontrolu yaptım driver sorunuymuş updateledim bir daha yaşamadım.
Kasa açılıp acaba kablolar ile filan oynandı mı? Fabrika hatalı da olabilir. Karnel Power için illa bir sebep gerek.

Hocam fişten vs çıkartmadım elektrik kesilme vb durumuda yok anlamadım şahsen geçendee mavi ekran yedim minidump kontrolu yaptım driver sorunuymuş

Driver ile power hatası mı kulağa garip geliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı