Acer Nitro 16 NH.QLKEY.001 MUX Switch var mı?

MUX SW olmadan devre dışı bırakmanın bir yolu yok dostum. NitroSense uyg. Yoksa zaten yoktur MUX. Önbelleğe alınmış 2.0 GB görünüyor sende. Onu Radeon Graphics yiyor işte. Bana da o yaramıyor maalesef.

Acer Nitro 16 AN16-41​

NH. QKBEY. 004​

Bu kod seninkiyle aynı mı? Satıcının MUX SW. Var demesi pek güven vermedi.

Önbelleğe alınmış RAM'in onunla alakası yok. Fotoğrafta gözüktüğü gibi kapatmış işte IGPU'yu tamamen.

MUX Sw olmadan devre dışı bırakmanın bir yolu yok dostum. NitroSense uyg. yoksa zaten yoktur MUX. Önbelleğe alınmış 2.0 GB görünüyor sende. Onu Radeon Graphics yiyor işte. Bana da o yaramıyor maalesef.

Acer Nitro 16 AN16-41​

NH.QKBEY.004​

Bu kod seninkiyle aynı mı? Satıcının MUX SW. var demesi pek güven vermedi.
önbelleğe alınmış ramın muxla alakası yok bro benim kasa pcde 32gb ram var ondada o şekide orası CPU R7 5700x apu değil yani. donanıma ayrılmış yazan yere bakman lazım ben optimuma alınca donanıma ayrılmış bellek artıyor 800 MB civarı oluyor. evet attığın kod benim leptopda

Anladım. %100 emin olmak için bu kadar didikliyorum sonra alınca iade ile uğraş tekrar paketle gönder falan uğraştırıcı. Teşekkürler arkadaşlar. Yani 15.7 GB kullanılabilir yazıyor, 300 MB mı yiyor bu dahili grafik?

Anladım. %100 emin olmak için bu kadar didikliyorum sonra alınca iade ile uğraş tekrar paketle gönder falan uğraştırıcı. Teşekkürler arkadaşlar. Yani 15.7 GB kullanılabilir yazıyor, 300 MB mı yiyor bu dahili grafik?
300 MB ramı ne için ayırıyor ne yaptıysam bulamadım ama 300mb den başka bi kayıp yok ramda

Evet kendi Masaüstü Bilgisayarımda da 295MB ayrılmış görünüyor.
Kafamdaki soru işareti %100 gitmedi ama satıcının MUX Sw var demesinden dolayı bu makineyi sipariş vericem önce. Kasa olarak yeni tasarım güzel görünüyor hoşuma gitti. Bakalım güncellerim burayı teşekkürler :)

NVIDIA GPU Only ayarı nereden yapılıyor BIOS'a girip MAIN kısmında mı? CTRL + S yapınca bazı ayarlar açılıyordu bildiğim kadarıyla. Tam işlemi anlatabilir misin? @Kasımpaşalı

@Kasımpaşalı NVIDIA ayarlarından Advanced Optimus açtığınız vakit kaybolmuyor mu peki veya FPS farkı oluyor mu?
yok başkan illa biostan only Nvidia demek lazım. FPS e farkı var daha stabil oluyor kapatınca genelde rdr2 oynuyorum 5 FPS falan artısı oldu

Evet kendi Masaüstü Bilgisayarımda da 295MB ayrılmış görünüyor.
Kafamdaki soru işareti %100 gitmedi ama satıcının MUX Sw var demesinden dolayı bu makineyi sipariş vericem önce. Kasa olarak yeni tasarım güzel görünüyor hoşuma gitti. Bakalım güncellerim burayı teşekkürler :)

NVIDIA GPU Only ayarı nereden yapılıyor BIOS'a girip MAIN kısmında mı? CTRL + S yapınca bazı ayarlar açılıyordu bildiğim kadarıyla. Tam işlemi anlatabilir misin? @Kasımpaşalı
1. sayfaya benim yorumumda resimli var bro bi bakarsın. birde alırsan önce Nvidia experience yükle sonra Nitrosense uygulamasını kur yoksa klavye ışıkları kontrolü yapamıyorsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı