İnceleme Acer Nitro 16 RTX4070

Arkadaşlar ürünü Trendyol üzerinden teknorya satıcısından aldım. Aldıktan 1 saat sonra kargoya verildi ve 2 gün içinde elime ulaştı. Ürün FreeDOS bir şekilde geldi. İlk önce kutuyu inceledim açılmamış, arkadaki vidalar temizdi. Şarja taktım ilk BIOS ayarı yaptım sonra Windows'u kurdum. Sürücüleri güncelledikten sonra en son BIOS güncellemesini yaptım bilgisayar kullanıma hazır hale geldi.

Şimdi tek tek görüşlerimi paylaşacağım. Öncelikle yapısı sert plastik ama kesinlikle premium havası var ve bence çok hoş arkadaki Nitro logosu hologramik filan bence gayet güzel. Portlar yeterli şekilde. Batarya bayağı büyük sonuçta 4070 var 330W bir bataryası var. Eco mod ile 4 saat filan gidiyor şarjı. Klavyesi sessiz ve çok hoş bence basım hissi filan da gayet hoş. Ekran wqxga yani kısaca 2K gibi. 165 Hz ve 3ms. Ayrıca G-Sync var.

CS:GO'da pek ayar yapamadım yani ekranı 4/3 yapmadan oynadım oyun bayağı akıyor gidiyor. Hoparlör kalitesi mükemmel. Ben 49 bine aldım 2 saat sonra 52 bin oldu ama bence verdiğim parayı hak ediyor güncel ekonomide. Ben çok memnun kaldım Witcher 3, hogwards legecy gibi oyunları indiriyorum test yapıp atarım size. Bu arada söylemeyi unuttum işlemci sıvı metal ile.

Geri
Yukarı