Acer Nitro 16 vs HP Victus 16

• Konuyu başlatan Tufur
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 819

Tufur

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
38949TL.

38000TL.

İki laptop arasında kaldım. Acer'ın ekranı daha iyi ve sıvı metal macun kullanılmış bataryasıda iyi galiba emin değilim, HP Victus'un RAM'i fazla Ansys vb. analiz programları kullanıyorum yani genel olarak programlar için laptop seçmeyi düşünüyorum.

Teknik servisleri ,yetkili servisleri hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim o konuyuda merak ediyorum.

Victus tercih ederdim. Acer servisi leş onu da belirteyim.
Soğutma, panel, performans olarak üstün Nitro adama Victus öneriyosun. TR'de iyi servisi olan bir yabancı marka da yok zira doların 30 olduğu yerde kim umursasın türkleri :D? Su foruma geleli 1 hafta olmadı boyle bi fanboy gormedim ben.

Soğutma, panel, performans olarak üstün Nitro adama Victus öneriyosun. TR'de iyi servisi olan bir yabancı marka da yok zira doların 30 olduğu yerde kim umursasın türkleri :D? Su foruma geleli 1 hafta olmadı boyle bi fanboy gormedim ben.

Yo, gayet HP servisi baya iyi iş çıkarıyor. Nitro kullanıp panel sorunu yaşayan bir sürü insan var forumda. Rezil nitro alacağıma gider Dell Gaming ya da LOQ alırdım eğer Victus alma gibi bir hedefim olmasa. 😀

Yo, gayet HP servisi bayağı iyi iş çıkarıyor. Nitro kullanıp panel sorunu yaşayan bir sürü insan var forumda. Rezil Nitro alacağıma gider Dell Gaming'ya da LOQ alırdım eğer Victus alma gibi bir hedefim olmasa. 😀

Nitro 16 kullanıp panel sorunu yaşayan 1 kişi gösterebilir misin?

38949TL.

38000TL.

İki laptop arasında kaldım. Acer'ın ekranı daha iyi ve sıvı metal macun kullanılmış bataryasıda iyi galiba emin değilim, HP Victus'un RAM'i fazla Ansys vb. analiz programları kullanıyorum yani genel olarak programlar için laptop seçmeyi düşünüyorum.

Teknik servisleri ,yetkili servisleri hakkında bilgisi olanlar yazarsa sevinirim o konuyuda merak ediyorum.
Nitro 16 kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı