Acer Nitro 16 vs Monster Tulpar T7

Mirac.17

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4070
13650HX
16 GB DDR5 RAM
1 TB M2 SSD
WİNDOWS 11 PRO
Meslek
ÖĞRENCİ
Sizce hangisi? Excalibur aldım, ısınma sorunu yaşayıp iade ettim.

Termal macununu değiştirecekseniz Pullwark ile yani alır almaz servise pullwark macunu sürmesini isteyecekseniz Tulpar. Eğer uğraşmak istemiyorum diyorsanız Nitro.

Tulpar ısındığından alınmıyor sebebi kendi macunu berbat. Pullwark marka macun satın alıp, garantiye kendiniz gidip bunu sürün demeniz yeterli olacaktır. Eğer uğraşmam derseniz nitro alın. Tulparın soğutması güzel tasarlanmış fakat MX4 sürdükleri için heba oluyor o mühendislik.

Tulpar ısındığından alınmıyor sebebi kendi macunu berbat. Pullwark marka macun satın alıp, garantiye kendiniz gidip bunu sürün demeniz yeterli olacaktır. Eğer uğraşmam derseniz Nitro alın. Tulpar'ın soğutması güzel tasarlanmış fakat MX4 sürdükleri için heba oluyor o mühendislik.

Peki Dell iyi mi Dell Gaming G16 7630 G167630005U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Tulpar ısındığından alınmıyor sebebi kendi macunu berbat. Pullwark marka macun satın alıp, garantiye kendiniz gidip bunu sürün demeniz yeterli olacaktır. Eğer uğraşmam derseniz Nitro alın. Tulpar'ın soğutması güzel tasarlanmış fakat MX4 sürdükleri için heba oluyor o mühendislik.

Tulpar gereksiz pahalı gibi. Ucuz olsa alınır da daha ucuza sıvı metalli, güzel ekranlı Nitro 16 varken pek tercih edilmez.

Tulpar gereksiz pahalı gibi. Ucuz olsa alınır da daha ucuza sıvı metalli, güzel ekranlı Nitro 16 varken pek tercih edilmez.

Geri
Yukarı