Acer Nitro 16'da ışık sızması oluyor

Aynen Tuf A15 RTX 4060 hocam. Işık sızması dediğiniz gibi, kenarlarda hafif bir sarılık. Ama benim için hiçbir önemi yok çünkü harici monitör kullanıyorum, laptop ekranı anca kütüphanede falan.
Bende bu şekilde hocam, sizde de benzer mi şiddeti?
Karanlık temalı korku oyunları ve filmler harici farketmiyorum zaten, onlarda da ufaktan canımı sıkıyor. Harici monitör bende de var gerçi.

a0518346-bf56-42b8-88ae-3c7cdc9786fb.jpg

Bende bu şekilde hocam, sizde de benzer mi şiddeti?
Karanlık temalı korku oyunları ve filmler harici farketmiyorum zaten, onlarda da ufaktan canımı sıkıyor. Harici monitör bende de var gerçi.

Eki Görüntüle 2026440
Çok benzer hocam. Bende sağ ve sol tarafta daha şiddetli, sizde aşağı kısımda. Kafaya takmaya hiç gerek yok ya, korku oyununda da görmezden geliyorum artık. Böyle şeylerle can sıkmaya gerek yok.

Çok benzer hocam. Bende sağ ve sol tarafta daha şiddetli, sizde aşağı kısımda. Kafaya takmaya hiç gerek yok ya, korku oyununda da görmezden geliyorum artık. Böyle şeylerle can sıkmaya gerek yok.
Aynen, 5 monitör iade etmiştim zamanında 5'inde de sızma vardı, son gelen nispeten daha azdı kullanmaya başlamıştım. Acer idi sanırım o da, fazla takmamak lazım yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı