Acer Nitro 5 -11400H - RTX 3050 alınır mı?

• Konuyu başlatan ukayl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B
Bildiğim kadarıyla benim ilk mesajımda ki pc de SSd slotu iki tane ve birde 2.5 hdd sata portu var . Yani toplamda 3 adet depolama birimi bağlanabiliyor. Bu sizin paylaştığınızda da aynı şekilde 3 adet depolama birmi varmı acaba _?

Zaten işlemci, ekran kartı ve ram teknolojisi olarak sizin paylaştığığnız daha mantıklı ama karar veremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videodaki gibi bataryanın sol tarafında 2.5 HDD slotu var.

Bu model eski kasa gibi duruyor hocam.

6:18 dakikaya bakın. Monitör kasadan ayrık yani yeni kasa. Zaten 12. Nesil işlemcisi var. Yeni kasalar 12. Nesil işlemci kullanıyor. Eski kasa olsa 11. Nesil veya daha eski nesil işlemcisi olurdu.

Acer Nitro 5 almayın konumu okuyarak öğrenebilirsiniz. + paneli leş gibi 25ms gecikme var ghosting sorunu yaşamanız çok muhtemel.
Acer Nitro 5'in Çok kaliteli bir model olmadığını biliyordum. Paneli kalitesiz. fakat eski kasasına kıyasla daha güçlü ve daha mantıklı olduğu için bunu önermiştim. Bidaha önermem. Bilgi için teşekkürler

LENOVO Ip3 Gaming 82s900eqtx I5-12500h 8gb 512gb Ssd 4gb Rtx3050 15.6 Bunu öneriyorum. Lenovo kalitelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı