Acer Nitro 5 3050 düşük FPS veriyor

Bfordutska

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GAMING TRIO CLASSIC RX7900 XT + INTEL I5 12400F + CORSSAIR DDR4 16GB 3200MHZ RAM
Acer Nitro 5 5600X RTX3050 versiyonu laptopum var, 16 GB RAM takılı. Her şeyi yaptım, tüm sürücüler güncel ama asla iyi FPS alamıyorum. Bu bilgisayarın çok daha iyi FPS'ler vermesi gerekmiyor mu? LoL'de bile 100-110 FPS arası alıyorum. Witcher 3 de normal ayarlarda 60 FPS alamıyorum bu bana çok saçma geliyor.

Acer Nitro 5 5600X RTX3050 versiyonu laptopum var, 16 GB RAM takılı. Her şeyi yaptım, tüm sürücüler güncel ama asla iyi FPS alamıyorum. Bu bilgisayarın çok daha iyi FPS'ler vermesi gerekmiyor mu? LoL'de bile 100-110 FPS arası alıyorum. Witcher 3 de normal ayarlarda 60 FPS alamıyorum bu bana çok saçma geliyor.

Nitro 5 5600H RTX 3050 versiyonlusu var bende de 8 GB RAM ile Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de Full ayarlarda 75-95 FPS arası alıyorum. Birbirinden farklı oyunlar olduğu için doğru kıyaslama yapamazsın ama bir fikir edinebilmene yardımcı olacaksa diye yazdım.

Nitro 5 5600H RTX 3050 versiyonlusu var bende de 8 GB RAM ile Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de Full ayarlarda 75-95 FPS arası alıyorum. Birbirinden farklı oyunlar olduğu için doğru kıyaslama yapamazsın ama bir fikir edinebilmene yardımcı olacaksa diye yazdım.
Hocam sadece örnek verdim çoğu oyunda yüksek fps alamıyorum kafayı yiemek üzereyim artık gerçekten.

Hocam sadece örnek verdim çoğu oyunda yüksek FPS alamıyorum kafayı yiemek üzereyim artık gerçekten.

Bilgisayarı yeni aldıysanız değişime gönderin içinizde bir şüphe oluştuysa. Teknolojik aletlerde şans faktörü var. Bu cihazı 1-2 haftadır kullanıyorum ilk gelen cihaz arızalı çıkmıştı. Değişime gönderdim.

Acer Nitro 5 RTX 3060 versiyonu var bende aynı hissiyat bendede oluştu wz 2 de 80-100 arası fps lol gibi bir oyunda mesela neredeyse 1060 lı sistemim kadar fps alıyorum.

Geri
Yukarı