Çözüldü Acer Nitro 5 4:3 siyah bar nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LypherX

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Acer Nitro 5 modelini kullanıyorum 4:3 yaptığım zaman siyah bar geliyor normalde Intel'in uygulamasından yapıldıgını biliyorum fakat Intel'in uygulamasında o kısım yok ne yapmam lazım?

Çözüm
NVIDIA Denetim Masası > ekran > masaüstü konumunu ve boyutunu ayarla > ölçeklendirme > tam ekranı seçin.

Laptoplarda o kısım çıkmıyor mallesef ya da benim modelimde çıkmıyor da olabilir.

Merhaba arkadaşlar Acer Nitro 5 modelini kullanıyorum 4:3 yaptığım zaman siyah bar geliyor normalde Intel'in uygulamasından yapıldıgını biliyorum fakat Intel'in uygulamasında o kısım yok ne yapmam lazım?

Tamam sorunu çözdüm çözünürlük değiştirip Intel'e girince geldi o kısım.
NVIDIA Denetim Masası > ekran > masaüstü konumunu ve boyutunu ayarla > ölçeklendirme > tam ekranı seçin.

Laptoplarda o kısım çıkmıyor mallesef ya da benim modelimde çıkmıyor da olabilir.

Tamam sorunu çözdüm çözünürlük değiştirip Intel'e girince geldi o kısım.

Çözüm
O nedir? Hiçbir fikrim yok. Çok anlamam PC işlerinden.

Veri girişlerini tek bir çıkışa yönlendiren bir teknoloji. Cihazınızdaki GPU'nun bütün işlevlerine erişmenize yarıyor. Bu özellik cihazınızda varsa ölçekleme ayarını yaparak barları kaldırabilirsiniz ama halihazırda sorununuz çözüldüğü için elzem değil.

Geri
Yukarı