Acer Nitro 5 515-57-54lt laptopa uygun SSD önerisi

Denoxcilin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, laptop modelim Acer Nitro 5 515-57-54lt. İçini açmadım ama içinde boş HDD yuvası olduğu yazıyor laptopun üstünde.
Kioxia Exceria 480GB SATA3 2.5" SSD r: 555 MB/s W: 540 MB/s, dahili Amazon.com.tr
Bunu buldum bunu alsam takabilir miyim anlayan var mı? İçinde bir adet ek HDD için kablo da geldi ben pek anlamıyorum bir de bu SSD nasıl?

Kioxia markasının hazır sistemler içinde öneriler içinde görmüştüm. Fakat bu model nasıldır bilemedim. Ek olarak cihazınız garanti kapsamındaysa, bu işleminiz garantiyi bozacaktır. Acer müşteri hizmetlerinin yapabilirsiniz demesine bakmayın, firma hemen görünce bozuyor. Size muhtemelen anakart ile diski bağlantısını yapacağınız Flex kablo gönderilmiştir. Eğer illa yapacağım diyorsanız, kolay bir işlemdir internette birçok videoda örneği var.

Kioxia markasının hazır sistemler içinde öneriler içinde görmüştüm. Fakat bu model nasıldır bilemedim. Ek olarak cihazınız garanti kapsamındaysa, bu işleminiz garantiyi bozacaktır. Acer müşteri hizmetlerinin yapabilirsiniz demesine bakmayın, firma hemen görünce bozuyor. Size muhtemelen anakart ile diski bağlantısını yapacağınız Flex kablo gönderilmiştir. Eğer illa yapacağım diyorsanız, kolay bir işlemdir internette birçok videoda örneği var.

Peki bu modeli alıp kablosuyla birlikte takabilir miyim uyumlu mu bendeki boş disk alanı Acer her türlü garanti dahili dedi güvendim bakalım.

Cihazın kutusunda gelen kablo ve benzerindekiler uyumludur, bir sorun yaşayacağınızı sanmam. Ama Acer'e asla güvenmeyin. İnternetten biraz şikayetleri inceleseniz yeterli olur sanıyorum.

Geri
Yukarı