Acer Nitro 5 85 derece normal mi?

CtrlAltDelete

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Bilgisayarda internette bile gezsem oluşan bir ısınma var. Isınma konusunda bir bilgim olmadığı için ve hava çıkışlarından duman kokusu geldiği için her oyun oynadığımda içime bir şüphe düşüyor devam etsem mi diye.

2022-08-04 (1).png

Foruma yazarken ki sıcaklık.
Acer Nitro 5 515-44 hiçbir değişiklik yok.
Bu kadar ısınması normal mi bir öneriniz var mı şimdiden teşekkürler.
Fortnite'da 3 maç ve sıcaklık 85 ayrıyeten ekleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun için çok normal laptoplar da ciddi bir ısınma sorunu var bunun çözümü ise soğutucu almak 5-6 derece bile olsa rahatlatacaktır emin olun.

Merhaba.
Bilgisayarda internette bile gezsem oluşan bir ısınma var. Isınma konusunda bir bilgim olmadığı için ve hava çıkışlarından duman kokusu geldiği için her oyun oynadığımda içime bir şüphe düşüyor devam etsem mi diye.

Eki Görüntüle 1473710

siz bunun içinmi endişelendiniz çeşke benim sıcaklık değerlerin okadar olsa ben 97 derecelerde oynuyorum tam yük altında

Merhaba.

Eki Görüntüle 1473710

Bende Acer Nitro 5 AN515-54 modeli var. Şu anda arkada Netflix uygulamasından dizi bakıyorum ayrıca Edge tarayıcı arkada açık sıcaklık 44 46 arası geziyor.
Senin sıcaklıklar normal değil. Bakım zamanı gelmiş senin bilgisayarın.

yakın zamanda 16 gb ram ve 1 tb ssd alıcam o sırada fanları temizlemeyi ve olabilirse işlemciye soğutucu sürsem (nasıl olur bilmiyom) sizce ne kadar değişir

Yeni konular

Geri
Yukarı