Acer Nitro 5 AAA oyunları hangi seviyede açar?

İşletim sistemi
Windows 10

shayper337

Hectopat
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
i5 10300h

Mayısa doğru bu PC'yi almayı düşünüyorum, vatan da varsa 16 GBli ramlısını yoksa 8 daha RAM eklemeyi düşünüyorum.
RDR2, BF5 1 Call of Duty'nin çoğu oyunu ve birçok güzel hikaye modlu oyun oynayacağım. Nasıl bir FPS değeri alırım? Hangi oyunlarda hangi ayarlar da kaç FPS görürüm sizce? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mayısa doğru bu PC'yi almayı düşünüyorum, vatan da varsa 16 GBli ramlısını yoksa 8 daha RAM eklemeyi düşünüyorum.
RDR2, BF5 1 Call of Duty'nin çoğu oyunu ve birçok güzel hikaye modlu oyun oynayacağım. Nasıl bir FPS değeri alırım? Hangi oyunlarda hangi ayarlar da kaç FPS görürüm sizce? Teşekkürler şimdiden.

Az daha ekle Amazon'dan 3060'lı Acer Nitro al buna bu para verilmez.

Çoğunu 1080p high 60 oynarsın tahminen.
Çok söylediniz. Yeni AAA oyunlarda high 60 FPS imkansız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemci 9300H ama ekran kartını beslediği için FPS'de pek fark olmaz.

İşlemci ve ekran kartı modelinin yanına FPS değerini görmek istediğin oyunun adını YouTube üzerinden aratırsan değerlerini görebilirsin.
Öyle olmuyor. Laptopa göre GPU'nun W değeri değiştiği için testler çok değişken.

Ben aynı bilgisayarı kullanıyorum. God of War'da orijinal ayarlarda 60 FPS, GTA 5 en yüksek ayarlar 60-70 FPS, Witcher 3 yüksek ayarlar 60 FPS oynamıştım. Ayrıca 16 GB RAM olanını tavsiye etmem çünkü tek kanal. 8 GB'li olanı alıp ileride bir 8 GB daha takmanı öneririm. Aklında soru varsa sorabilirsin.

Not: Aynı fiyata daha güzel modelleri var. İlla Vatan'dan almak istiyorum diyorsan AMD işlemcili modelini al. Daha serin çalışır.

Çok söylediniz. Yeni AAA oyunlarda high 60 FPS imkansız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemci 9300H ama ekran kartını beslediği için FPS'de pek fark olmaz.

Öyle olmuyor. Laptopa göre GPU'nun W değeri değiştiği için testler çok değişken.
Arkadaşın söylediği oyunlarda alir hocam 60 fps highda.

Ben aynı bilgisayarı kullanıyorum. God of War'da orijinal ayarlarda 60 FPS, GTA 5 en yüksek ayarlar 60-70 FPS, Witcher 3 yüksek ayarlar 60 FPS oynamıştım. Ayrıca 16 GB RAM olanını tavsiye etmem çünkü tek kanal. 8 GB'li olanı alıp ileride bir 8 GB daha takmanı öneririm. Aklında soru varsa sorabilirsin.

Not: Aynı fiyata daha güzel modelleri var. İlla Vatan'dan almak istiyorum diyorsan AMD işlemcili modelini al. Daha serin çalışır.
İlla vatandan almam gerekiyor çünkü fibabanka 12 taksit imkanı var. Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için ram konusunu öyle yapıcam
İşlemci ve ekran kartı modelinin yanına FPS değerini görmek istediğin oyunun adını YouTube üzerinden aratırsan değerlerini görebilirsin.
Kimi laptop kimi masaüstü veya rami farklı olanı çıkıyor videolarda kullanan varsa hem burdan bilgim oldu hocam.
Çoğunu 1080p high 60 oynarsın tahminen.
Teşekkürler. Mağazaya gidip baktım diğer markası ve modellere Acer diğerlerinden çok farklı geldi gözüme kalite olarak o yuzden ısındım
Bu laptopa bu para ödenmez. Çok daha iyileri alınır. Bununla AAA oyunları Low-medium oynarsın. Oyuna bağlı olarak medium-high'da olabilir.
Vatandan 12 taksitle alabiliyorum anca oyuzden bu fıyata bu laptobu almam gerek.
Az daha ekle Amazon'dan 3060'lı Acer Nitro al buna bu para verilmez.
Az daha eklemeyle alınsa alıcam kral fark çok :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı