Acer Nitro 5 açılırken Acer yazısında kalıyor

RuhluAmaRuhsuz

Centipat
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 senedir bilgisayarım açılmıyor, açınca Acer ekranında kalıyor (altta dönen o şey yok). Kapatıp tekrar açtığımda kendi kendine otomatik onarıma hazırlanılıyor diyor, tekrar kapatıp açtığımda normal yükleniyor ama o aşağıda dönen noktalar donuyor ve bilgisayar açılmıyor. M&b Warband oynarken aniden çöktü sonra bu hata ile karşılaştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 senedir bilgisayarım açılmıyor, açınca Acer ekranında kalıyor (altta dönen o şey yok). Kapatıp tekrar açtığımda kendi kendine otomatik onarıma hazırlanılıyor diyor, tekrar kapatıp açtığımda normal yükleniyor ama o aşağıda dönen noktalar donuyor ve bilgisayar açılmıyor. M&b Warband oynarken aniden çöktü sonra bu hata ile karşılaştım.

BIOS'a girebiliyor musun?

Aynı problem bizde de var çözebildiniz mi acaba?

Anladım. Servis anakart arızası yenisi için 7500tl dedi bize. Fakat 5-6 kere tuşla ac kapa yapa yapa sorunsuz kullanabılıyoruz :) SErvisi çok kötü. Anakart tamircisine götüreceğiz gibi duruyor son çare.

Yeni konular

Geri
Yukarı