Acer Nitro 5 açılış logosu nasıl değiştirilir?

CanR6

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Acer Nitro 5 cihazımı yeni aldım henüz, boot logosu yeşil renk Acer logosu çıkıyor fakat beğenmedim bu logoyu. Aşağıdaki logonun orijinalini de bulamadım. Nasıl bu logoyu bulup değiştirebilirim? Desteğiniz rica ederim.

Dosya Ekleri

• image_2.png
    image_2.png
    111,7 KB · Görüntüleme: 54

Arkadaşlar Acer Nitro 5 cihazımı yeni aldım henüz, boot logosu yeşil renk Acer logosu çıkıyor fakat beğenmedim bu logoyu. Aşağıdaki logonun orijinalini de bulamadım. Nasıl bu logoyu bulup değiştirebilirim? Desteğiniz rica ederim.
videonun linkini atarmısın bende değişmek istiyorum.

Hocam video yok maalesef, bende bilmiyorum nasıl değiştireleceğini. Nitro 16 modellerinde NitroSense yazılımı ile değiştiriliyor fakat Nitro 5 de yok acaba Nitro 16 modeline ait NitroSense yazılımını kursak çalışır mı?

Gerçekten oyuncu bilgisayarına yakışmayan bir logo atmış oldugum görseldeki logo çok güzel.

Gerçekten oyuncu bilgisayarına yakışmayan bir logo atmış oldugum görseldeki logo çok güzel.
Predator gibi yaptı güya ama nitro nitrodur değişebilirsin boot menuyu ama ben orjinal kalması taraftarıyım elimde nitro 16 butun duvar kağıtları var kendi 2022 halini kullanıyorum orijinal sevdalısı olduğum için.

Acer'in kendi sitesinde Nitro 5'e ait duvar kâğıtlarını bulamadım hocam link varsa atar mısınız?

Acer'in kendi sitesinde Nitro 5'e ait duvar kâğıtlarını bulamadım hocam link varsa atar mısınız?
Bende bulamadım ama istersen paylaşırım, ayrıca eksik var 2 3 tane sende c klasörüne bi baksana belki vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı