Acer Nitro 5 alınır mı?

ymree23

Femtopat
Daha fazla  
PC arayışındayken bu PC'ye denk geldim bugün. İşlemci ve ekran kartı olsun, depolaması ekranı vs. her şeyiyle güzel duruyor. Bu PC'yi kullanan arkadaşlar var mı, memnun musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@InJustice arkadaşın yorumuna katılıyorum. 3050 kartlı olanı da var 4050 de var mesela.
Bende 52ka modeli var gayet guzel tek sıkıntım işlemci sıcaklığı yukseklerde geziniyor oyunlarda.

Bende 3060 modeli var ve gayet memnunum. Özellikle soğutma konusunda Acer kendini baya geliştirmiş. Ama arkadaşların dediği gibi hangi model sizin dediğiniz.

Hangi modelden bahsediyorsunuz? Acer Nitro 5'in birçok varyantı var. Ben de Acer Nitro 5 kullanıyorum mesela. Genel olarak Acer Nitro 5 alınabilir.

PC arayışındayken bu PC'ye denk geldim bugün. İşlemci ve ekran kartı olsun, depolaması ekranı vs. her şeyiyle güzel duruyor. Bu PC'yi kullanan arkadaşlar var mı, memnun musunuz?

Bende yeni kervana katılmıştım. Bir aylık kullanımda memnunum.

@InJustice arkadaşın yorumuna katılıyorum. 3050 kartlı olanı da var 4050 de var mesela.
Bende 52ka modeli var gayet guzel tek sıkıntım işlemci sıcaklığı yukseklerde geziniyor oyunlarda.

kusura bakmayın link eklemeyi unutmuşum

Aynı modele sahibiz. Benimki de AN515-58, 3060'lı sistem ve dediğim gibi gayet iyidir. Ben geçen yıl aldım. Sizin gibi ben de şüphe ettim ama iyi ki almışım diyorum.

Aynı modele sahibiz. Benimki de AN515-58, 3060'lı sistem ve dediğim gibi gayet iyidir. Ben geçen yıl aldım. Sizin gibi ben de şüphe ettim ama iyi ki almışım diyorum.
sıcaklık değerleri vs. nasıl peki? yeni çıkan nitro 16 çok başarılı bu konuda. internette sıcaklık değerlerini arattım fakat bulamadım. sizin deneyimleriniz nasıl?

İşlemci ve ekran kartına yük binen oyunlarda, örneğin RDR2 ultra ayarlarda, 60-80 FPS alıyorum. Sıcaklık değeri otomatik fanda (3500-4000RPM) 90'ı görüyor, ama fanı tam açarsanız (7500RPM) sıcaklık 70-80 arası oluyor.

Emin olmamakla beraber gaming laptoplar için 90 derece normal deniliyor.

Geri
Yukarı