Acer Nitro 5 AN-515-43 düşük FPS

Kardeşim diğer bilgisayarımda da 1920X1080 masaüstü çözünürlük ve oyun çözünürlüğü var ben 1366X768 demedim nereden çıkardın

Ürünü bugün aldım ve nitrosenseden bakabiliyorum sıcaklığa gayet normal en fazla 65 70 görüyor.

İki bilgisayarın da fotoğrafını, iki bilgisayarın da MSi Afterburner ile oyun içi çekilmiş görüntülerini atabilir misin? Bir de oyundaki ayarlarını da. Sen oyunu alta attığın zaman bilgisayar 3 saniye içinde 30 derece bile soğur bakma sen. MSi Afterburner diyorsak bir bildiğimiz var. :D

İki bilgisayarın da fotoğrafını, iki bilgisayarın da MSI Afterburner ile oyun içi çekilmiş görüntülerini atabilir misin? Bir de oyundaki ayarlarını da. Sen oyunu alta attığın zaman bilgisayar 3 saniye içinde 30 derece bile soğur bakma sen. MSI Afterburner diyorsak bir bildiğimiz var. :D.

Eğer Acer'de fazla ısınma olsaydı klavyesine veya fan çalışma hızına yansırdı diye düşünüyorum. Ve anlamadığım şey şu ürün sıfır ve fan ayarları otomatikte ne ara ısınmaya başlayacak.

Not: Afterburner kullanımı hakkında bilgim yok önerdiğin video varsa izleyip atabilirim

Son düzenleme:
Buyuk ihtimal yeni aldiginiz icin ekran kartinin driverindan kaynakli yeni guncel Driver'i kurun. Guc seceneklerinden yuksek performansi secip gelismis guc ayarlarina girin ve orada islemci guc yonetiminden en dusuk islemci durumunu 100% 100% yapin en yuksek islemci durumunada basip 100 100 degerleri verip uygula tamam yapin. MS Config'den tum cekirdeklerinizi aktif edin. Park Control kullanin. MSI Afterburner kurup degerlerinizi kontrol edin isi 90 dereceyi geciyorsa undervolt yapin sorun devam ederse yazin.

Yeni konular

Geri
Yukarı