Acer Nitro 5 AN 515-54 düşük FPS sorunu

MelihAR71

Femtopat
Arkadaşlar, 2 ay önce Acer Nitro 5 AN 515-54 dizüstü oyun laptopunu aldım ama ETS 2'de Full ayarlarda 60 FPS alıyorum, i5-9300 ve GTX 1650 olmasına rağmen çoğu oyunda FPS bu donanıma göre düşük geliyor. Normal mi yoksa düşük mü?

Arkadaşlar, 2 ay önce Acer Nitro 5 AN 515-54 dizüstü oyun laptopunu aldım ama ETS 2'de Full ayarlarda 60 FPS alıyorum, i5-9300 ve GTX 1650 olmasına rağmen çoğu oyunda FPS bu donanıma göre düşük geliyor. Normal mi yoksa düşük mü?

Full ayarlarda 60 FPS almanız gayet normal. Laptop olduğunu göz önüne alırsak bu değerlerde olması lazım zaten.

Bende bu laptop un ryzen 5 4600h işlemcili versiyonu var. Ekranı 60 Hz bu yüzden pubg oynarken vsync açıyorum. Sende ayarlarını kontrol et. Nitro center da güç yönetimi prizde güç tasarrufında olabilir.

Arkadaşlar, 2 ay önce Acer Nitro 5 an 515-54 dizüstü oyun laptopunu aldım ama ETS 2'de Full ayarlarda 60 FPS alıyorum, i5-9300 ve GTX 1650 olmasına rağmen çoğu oyunda FPS bu donanıma göre düşük geliyor. Normal mi yoksa düşük mü?

ETS 2 optimizasyon olarak biraz kötü. ETS 2 multiplayer'da 15 FPS aldığımı bilirim duisburgda.

Aynı PC bende de var aynı sorunu yaşadım. Çözümü basit: NVIDIA Experience'a gir ayarlar>oyunlar>battery boost'u kapat.
Dostum geforce experıence den ayarlar kısmından oyunlara geldim ama battery boost seçeneğini göremedim yardımcı olursan sevinirim
Hocam bu sıkıntıyı gördüğüme üzüldüm umarım düzelir. Bende acer nitro 5 an 515-54 almak istiyorum önerir misiniz? Belki ileride ETS 2 oynarız. Geçmis olsun şimdiden.
Öneririm dostum aynı özellikte başka oyun laptoplarıa göre baya ucuz malzeme kalitesi baya iyi sadece fan biraz yetersiz ama harici fan ile on numara bilgisayar

Geri
Yukarı