Acer Nitro 5 AN 515-58 alınır mı?

Yav kardeşim oyun için alacaksan masaüstü.

Belirtmemiş? Neyin atarı bu?

Bu daha iyi ama RAM'i 16 yapsan iyi olur.

Yav Kardeşim Oyun İçin alcaksan Masaüstü
şuan masaüstü alabilicek durumda değilim deprem bölgesinde yaşadığım için eski bilgisayarım masaüstüydü kullanılamaz hale geldi kendi hayatımı kurana kadar masaüstü alamayı düşünmüyorum.

Belirtmemiş? Neyin atarı bu?

Bu daha iyi ama RAM'i 16 yapsan iyi olur.
rami 16 yapabilmem biraz zaman alır gibi biraz aceleyle almak istiyorum oyun olarak çok ağır oyunları oynamıyorum çoğunlukla cs fifa tarzı oynuyorum sizce bu bilgisayar götürüe mü?

Şu an masaüstü alabilecek durumda değilim deprem bölgesinde yaşadığım için eski bilgisayarım masaüstüydü kullanılamaz hale geldi kendi hayatımı kurana kadar masaüstü alamayı düşünmüyorum.

RAM'i 16 yapabilmem biraz zaman alır gibi biraz aceleyle almak istiyorum oyun olarak çok ağır oyunları oynamıyorum çoğunlukla CS FIFA tarzı oynuyorum sizce bu bilgisayar götürüe mü?

Ağır oyun oynamıyorsan sıkıntı yaratmaz CS Valorant'ta falan ama yine de yükseltmeni öneririrm sonra yapsan bile.
Ben Acer Nitro'nun 140W 3060 modelini kullanıyorum biraz sıkıntı yaratmıltı başta ama şu an menunum ASUS Acer kadar iyi soğutma yapmasa da iyi bir PC o da.

Geri
Yukarı