Acer AN-515-58 alınır mı?

Beratkocum16

Hectopat
Bu:

Bilgisayar alınır mı? Alternatifleri nelerdir? Aynı fiyata/daha düşük fiyata daha iyisi ya da daha kalitelisi var mıdır?
Pil ömrü konusunda sitede 8 saat yazıyor incelemelerde tasarruf modunda video izlerken 2 saat yazıyor doğrusu nedir? Ve pil için daha iyi bir seçenek olabilir mi?
Açıkçası bu laptop istediğim fiyattan biraz pahalı daha uyguna aynı özelliklerde bir laptop var mıdır? İşlemci olarak ilk tercihim Intel. MUX ve Max-P olması önemli.

Şimdiden teşekkürler.

16 GB versiyonu daha uyguna satılıyor, alınır. 8 saat sunmaz, 4 saat civarı Max.

Hocam merhaba. Ben de aynı bütçe ile laptop arayışındayım. İşim için de kullanacağımdan 17.3” ekran aradım. Bulabildiğim en iyi seçenek bu. Düşüncelerinizi alabilir miyim?
Acer Nitro 5 AN517-41 Amd Ryzen 7 5800H 32 GB 512 GB SSD Rtx 3070 Freedos 17.3" Fhd 144 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QBGEY.002-32

Hocam merhaba. Ben de aynı bütçe ile laptop arayışındayım. İşim için de kullanacağımdan 17.3” ekran aradım. Bulabildiğim en iyi seçenek bu. Düşüncelerinizi alabilir miyim?
Acer Nitro 5 AN517-41 AMD Ryzen 7 5800H 32 GB 512 GB SSD RTX 3070 FreeDOS 17.3" FHD 144 Hz Taşınabilir bilgisayar NH. QBGEY. 002-32

Yeni konu açın hocam, bunu tercih etmeniz daha mantıklı olur.

16 GB versiyonu daha uyguna satılıyor, alınır. 8 saat sunmaz, 4 saat civarı Max.

Peki daha uzun giden aynı özelliklerde laptop var mıdır? Mesela bu laptopta bataryanın yanında bir adet SATA SSD yuvası var onun yerine pil daha da büyütülebilirdi. Fiyat olarak aynı, belki özellik olarak düşük bir laptop var mıdır?

Evet pili daha iyi ama bu özelliği fiyatından çıkarıyor ve Acer daha estetik duruyor. Bu segmentte 99ws bataryalı laptop görmek imkansız mı? 99ws batarya için en az ne kadar para ödememiz gerekir?

Evet pili daha iyi ama bu özelliği fiyatından çıkarıyor ve Acer daha estetik duruyor. Bu segmentte 99ws bataryalı laptop görmek imkansız mı? 99ws batarya için en az ne kadar para ödememiz gerekir?

İmkansız, zorlasan 90wh Max.

Geri
Yukarı