Acer Nitro 5 an 517-55 DRIVER_IRQL mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

Ohlord

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-13400h , Rtx 4060 120Watt , 16gb ram. HP Victus 16
Meslek
Memur
RAM
16 GB DDR4 SDRAM
SSD veya HDD modeli
PCIe NVMe 512 GB M.2
Ekran kartı
GeForce® RTX™ 3060
Anakart
ADL -adh ignis ( böyle bir şeydi)
İşlemci
İntel i5-12500H
Acer Nitro 5 AN517-55 model Notbook'um da DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL bluescreen alıyorum. 1 kaç günde bir oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

McAffe kaldırın. Tekrar mavi ekran alırsanız minidumpı paylaşın.

Ayrıca rehberi uygulayın.

Son düzenleme:
McAffe kaldırın. Tekrar mavi ekran alırsanız minidumpı paylaşın.

Ayrıca rehberi uygulayın.

Sistemimde mcCafffe uygulaması yok. Şuan memtest86 ile test yapıyorum. Ayrıca başlamama sorunu var bilgisayarın. Akşam kapatıyorum ertesi gün eve geldiğimde bilgisayar açılmıyor defalarca batarya reset yapmak zorunda kalıyorum. Ilginç bir durumda sanırım notbook'u ters çevirince çalışıyor.

Garip. Hata veren bir McAffe hizmeti var. Acer falan indirmiş olabilir kendi kendine. Kontrol edin.

Memtest testi yapmanız da iyi olmuş.
Memtest sonucunda herhangi bir hata çıkmadı. Garip olan bir diğer şey bilgisayar açılmadığı zaman ters çeviriyorum o zaman çalışıyor. Bir temassızlık var gibi ram slotunda. Eminin bios sorunu da var. Acer sitesinde v2.0.9 a yükseltmeyin yazdılar ama ben yükselttim.

Dosya Ekleri

• 20230827_214610.jpg
    20230827_214610.jpg
    270,2 KB · Görüntüleme: 14

Siz yine de bu rehberi yapın.

Garip. Hata veren bir McAffe hizmeti var. Acer falan indirmiş olabilir kendi kendine. Kontrol edin.

Memtest testi yapmanız da iyi olmuş.
sistemi taradım yok bulamadım McAffe belki daha önceki bluescreenin sebebi olabilir belki kaldırmışımdır. şimdi dediğiniz rehbere bakacam.

Siz yine de bu rehberi yapın.
bunu da yaptım herhangi bir problem yok. Eğer bulabilirsem bios'u geçmişteki bir sürüme taşıcam.

Yeni konular

Geri
Yukarı