Acer Nitro 5 AN515-43 CPU sıcaklığı normal mi?

Dostum şöyle bir açıklık getireyim. Aynı modelin GTX 1050 Ti olan modelini kullanıyorum. Altta gösteren GPU sıcaklığı senin işlemciden gelen apunun sıcaklığı. Eğer oyunda sıcaklıkları takip ettiysen, ikisi birbirine çok yakın seyrediyordur. Çok fazla detaylarına girmediysen anlaması biraz zor oluyor. AIDA64 üzerinden sıcaklık kontrol edersen, düşük olan ekran kartı sıcaklığı RX 560X olacaktır. Yani bu fotoğraftaki zamanda, ekran kartı sıcaklığın 40-45 derece arasıdır. Bu uygulamadaki GPU sıcaklığı yanıltmasın.

Eki Görüntüle 539279
Alttakinin ekran kartı sıcaklığı olduğunu biliyorum kardeşim ama yinede hatırlatma için teşekkürler
ben baya bi soğutucu aldım zalmana kadar en iyi performansı frisby standlı soğutucum vardı a101 den almıştım 25 tlye en iyi performansı o verdi sende al kardeşim
demek ki biraz şans işi bende sıradan bi soğutucu alayım en iyisi .Fazla para vermeye gerek yok :d

bendede acer nitro 5 var ekran kartı gtx 1660ti işlemci i5 9300h işlemci bir şey açık olmadığı halde sıcaklık 85 92 bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi aldım alalı böyle ama oyun felan oynuyorum sıkıntı çıkarmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı