Acer Nitro 5 AN515-45 16.299 TL

124629

Kilopat
Ürün Linki

5. nesil Ryzen 5 işlemci.
RTX 3060 ekran kartı.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Kasa kalitesi, soğutma performansı hakkında bilgim yok ancak Acer Nitro serisi çok sıkıntılı bir model değil diye hatırlıyorum. Ayrıca ekran yenileme hızı hakkında bilgi göremedim 60 Hz olabilir dikkat etmek lazım. Bilen arkadaşlar bu konularda bilgilendirecektir.

Rica etsem şu laptop ile karşılaştırır misiniz, ikisini de aynı fiyat kabul ederek:

Performans olur soğutma olur genel anlamda hangisi daha mantıklı? 13.300 TL olduğunda almadığıma pişmandım ancak dolar üzerinden olduğu için fiyatlari ikisinin de aynı sayılır.

İyi model ısınma sorunu yok ve 144Hz olması lazım bu modelin.
Rica etsem şu laptop ile karşılaştırır misiniz, ikisini de aynı fiyat kabul ederek:

Hocam GF sersinden uzak durun ısınma sorunlu bir de işlemci i7 10750H olunca daha çok ısınacaktır.

Çok kararsız kaldım yahu, tam bütçeme de uyuyor ancak başka bir laptopun indirime girip giremeyeceğinden şüpheliyim. Yakın zamanda bu bütçede (15k-16.5k) aralığında buna yakın performans veren bir cihaz indirime girdi mi bilgilendirir misiniz?

Çok kararsız kaldım yahu, tam bütçeme de uyuyor ancak başka bir laptopun indirime girip giremeyeceğinden şüpheliyim. Yakın zamanda bu bütçede (15k-16.5k) aralığında buna yakın performans veren bir cihaz indirime girdi mi bilgilendirir misiniz?

Yok hocam genelde bu fiyatlarda 95W 3050 Ti'lar geziyor 3060 ilk defa düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı