Elektronik Acer Nitro 5 AN515-45 5600H-3050 Ti 15999 TL

Almayı düşünüyorum ancak alttaki kullanıcı yorumu beni etkiledi açıkçası. Az daha koyup 3060'lı bir laptop alsam mı diye düşündüm. Ayrıca bu laptopların hoparlörünü cidden kimse beğenmemiş, ve ışık süzmesi sorunu olduğu söyleniyor. Yine de alırsam bu laptopu alacağım şu anlık.

3050/Tİ kartları zaten zayıf kartlar fakat şu anki durumlara göre fiyat farkı fazla. Elbette bütçeniz varsa mantıklı olan 3060 almak fakat cihazı alınmaz yapmıyor bu. Evet hoparlör anlamında kötü, giriş seviyesi modellerde klasik durum. Diğeri şans işi.

3050/Tİ kartları zaten zayıf kartlar fakat şu anki durumlara göre fiyat farkı fazla. Elbette bütçeniz varsa mantıklı olan 3060 almak fakat cihazı alınmaz yapmıyor bu. Evet hoparlör anlamında kötü, giriş seviyesi modellerde klasik durum. Diğeri şans işi.
Yani 3060 kartlılar 25k dan başlıyor. 17-18 bin civarına da bu laptoptan çok da farklı bir şey bulamam sanırsam. O paraya 8gb ram alıp bu laptobu alayım diyorum.

Yani 3060 kartlılar 25kdan başlıyor. 17-18 bin civarına da bu laptoptan çok da farklı bir şey bulamam sanırsam. O paraya 8 GB RAM alıp bu laptopu alayım diyorum.

En mantıklısı olur, zorlarsanız bu var 19 civarına. Onun dışında Nitro tercihi mantıklı.

Sistem özellikleri çok iyi geldi, almayı düşünen varsa kaçırmamasını tavsiye ederim. Fiyatına göre oldukça uygun bir sistem ki ekran kartsız sistemlerin 10-12 bin TL'ye satıldığını düşünecek olursak da ekran kartı olmayan laptop satın almaktan ziyade bu laptop satın alınabilir. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun diyorum.

En mantıklısı olur, zorlarsanız bu var 19 civarına. Onun dışında Nitro tercihi mantıklı.

Nitronun paneli IPS değil mi bu arada? Ayrıca 8 değil 16gb ram eklemin mantığı var mı yoksa 8 taksam da gayet yeterli mi?

Nitro'nun paneli IPS değil mi bu arada? Ayrıca 8 değil 16 GB RAM eklemin mantığı var mı yoksa 8 taksam da gayet yeterli mi?

8 taksan yeterli, 8+16 Flex olur gereksiz. IPS.

Yeni konular

Geri
Yukarı