Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
18k
Hocam forumlarda herkes o konudan şikayetçi.
Valla üstadım ben ondan alacaktım burada tavsiye edilmişti tam maaş yattı diğer gün pc 1.5k zam yedi bunu aldım. Arkadaşa buradaki tavsiyelerden hareketle onu aldırdım dediğim gibi tepedeki klima aşağı yukarı yaptıkça ekran sallanıyordu.

Bütçe varsa 3060 olanı almak daha mantıklı yoksa 3050 ile 3050 Ti arasında neredeyse fark yok o zamanlar bayağı karşılaştırma videosu izlemiştim 3-5 FPS oynuyordu

Valla üstadım ben ondan alacaktım burada tavsiye edilmişti tam maaş yattı diğer gün pc 1.5k zam yedi bunu aldım. Arkadaşa buradaki tavsiyelerden hareketle onu aldırdım dediğim gibi tepedeki klima aşağı yukarı yaptıkça ekran sallanıyordu.

Bütçe varsa 3060 olanı almak daha mantıklı yoksa 3050 ile 3050 Ti arasında neredeyse fark yok o zamanlar bayağı karşılaştırma videosu izlemiştim 3-5 FPS oynuyordu
o zaman victusu almak daha iyi ama işte ekran sallanma sorunu canımı sıkıyor birde fan sesi vs. nasıl acaba ve soğutması nasıl

Vallahi üstadım ben ondan alacaktım burada tavsiye edilmişti tam maaş yattı diğer gün PC 1.5k zam yedi bunu aldım. Arkadaşa buradaki tavsiyelerden hareketle onu aldırdım dediğim gibi tepedeki klima aşağı yukarı yaptıkça ekran sallanıyordu.

Üstad bende Acer Nitro 5 AN515-58 modeli var sence nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı