Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Bütçe
18k
Hocam pili oyun harici normal Chrome, Word kullanımında sizce kaç saat götürür maksimum? Bir de fanlar yüksek ayarda çalışırken oyunlarda ortalama sıcaklık değeri ne olur sizce? Kullandıysanız.

Tek slot olması daha iyi +8 ekleyebilirim 1 ay sonra falan.

Hocam ortalama 3, 4 saat diyebilirim. Bende Acer Nitro 5 AN515-58 modeli var, aynı kasa. Birkaç oyunda test etme imkanım oldu maksimum 92 derece gördüm.

Aynı laptopu kullanıyorum. 8gb ram ekledim 10 numara oldu. Ben memnunum genel olarak ekranı falan güzel. Soğutma sistemi çok iyi. Hoparlörü çok iyi değil. Fanı ilk zamanlarda kulağa batıyor ama zamanla farkında bile olmuyorsun

Hocam Victus'larda ekran sallanma sorunu var diyorlardı, 2. attığınızda gayet iyi ancak ekran kartı Ti değil onunda, bütçem 18k maalesef

3050 ve 3050 Ti arasında kayda değer bir fark yok. Fakat 12500H ve 5600H arasında var. Ayrıca ekran sallanma falan pek önemli değil. Durduğu yerde sallanmıyor. Dizinizin üzerinde kullanırsanız sıkıntı olur ancak.

Aynı laptopu kullanıyorum. 8gb ram ekledim 10 numara oldu. Ben memnunum genel olarak ekranı falan güzel. Soğutma sistemi çok iyi. Hoparlörü çok iyi değil. Fanı ilk zamanlarda kulağa batıyor ama zamanla farkında bile olmuyorsun
hocam fanı sadece oyunda mı ses çıkarıyor yoksa normal kullanımda da duyulacak kadar ses çıkarıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı