Acer Nitro 5 AN515-45 alınır mı?

Tylerdurden1

Kilopat
Daha fazla  
IPS, bu varken alınmaz.

Hocam arkadaşın attığı laptop harici ekran kartlı senin attığında ise yok. Yani eğer oyun da oynarım derse sizinki iş görmez.

IPS, bu varken alınmaz.

Pardon hocam ben linke bakmadan yazdım, harici ekran kartı yok sandım u işlemci olunca. Kusura bakmayın benim hatam.

IPS, bu varken alınmaz.

Güzel diyorsunuz ama. 512 GB bana yetmez. Ayrıyeten hiç slot yok bu bilgisayarda. Ben pek oyun oynamak için değil. Ekran kartsız 60Hz monitörlü laptoplar bile 10 11k iken en azından ekran kartı olsun 144Hz olsun diye buna bakıyorum.

Güzel diyorsunuz ama. 512 GB bana yetmez. Ayrıyeten hiç slot yok bu bilgisayarda. Ben pek oyun oynamak için değil. Ekran kartsız 60Hz monitörlü laptoplar bile 10 11k iken en azından ekran kartı olsun 144Hz olsun diye buna bakıyorum.
Ne için kullanacaksınız? Takılı olanı çıkartıp ekleme yaparsınız.

Acer Aspire serisi ile Nitro serisi karşılaştırılmaz. Eğer oyun amaçlı alacaksanız yukarda bir arkadaşın önerdiği Aspire modelini kesinlikle önermem, ekran kartı olsa dahi o daha çok günlük işler için dizayn edilmiş bir model. Soğutma başta olmak üzere, ekran kartı watt vs Nitro serisinden geridedir.

Acer'ın oyuncu serileri Nitro ve Predetor model aileleridir. Alacaksanız bu model gruplarından bir varyant alın. Attığınız cihaz fiyatına göre güzel, özellikle 144Hz ekranla ama biraz daha çıkarım derseniz şunu öneririm, çok daha uzun ömürlü olur.

Son düzenleme:
Acer Aspire serisi ile Nitro serisi karşılaştırılmaz. Yukarda arkadaşın önerdiği Aspire modelini oyun amaçlı alıyorsanız hiç önermiyorum, ekran kartı olsa dahi o daha çok günlük işler için dizayn edilmiş bir model. Soğutma başta olmak üzere, ekran kartı watt vs Nitro serisinden geridedir.

Acer'ın oyuncu serileri Nitro ve Predetor model aileleridir. Alacaksanız bu model gruplarından bir varyant alın. Attığınız cihaz fiyatına göre rakipsiz, özellikle 144Hz ekranla ama biraz daha çıkarım derseniz şunu öneririm, çok daha uzun ömürlü olur.

Arkadaş oyun için almadığını belirtmiş.

Geri
Yukarı