Acer Nitro 5 AN515-45 RAM yükseltmesi

MurtiTurk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,

Laptopumda Samsung 3200MHz CL22 DDR4 16 GB RAM mevcut, aşağıdaki RAM'i satın alsam ikisini beraber kullanabilir miyim? Firmaya soru sorduğumda sorunsuz kullanabilirsiniz denildi. Şimdiden teşekkürler herkese.

Arkadaşlar selam,

Laptopumda Samsung 3200MHz CL22 DDR4 16 GB RAM mevcut, aşağıdaki RAM'i satın alsam ikisini beraber kullanabilir miyim? Firmaya soru sorduğumda sorunsuz kullanabilirsiniz denildi. Şimdiden teşekkürler herkese.

Attığın linkteki ram cihazın ile uyumlu çalışacaktır. Bana göre tek problem var bazı yerlerde max32 gb bazı yerlerde 64 gb yazıyor.

Son düzenleme:
Arkadaşlar selam,

Samsung yanına Samsung üretimi Bigboy tavsiye ederim.

Attığın linkteki ram cihazın ile uyumlu çalışacaktır. Bana göre tek problem var bazı yerlerde max32 gb bazı yerlerde 64 gb yazıyor.

Samsung yanına Samsung üretimi Bigboy tavsiye ederim.

Çoğu yerde 64 olarak okudum, bunu bir programla yanılmıyorsam Everest, aidata ile kontrol edebiliyordum, frekanslar ve CL değerleri aynı olduğunda 48 bir sorun çıkarmayacak o zaman.

64 GB destekleyeceğinden şüphem yok ama ben galiba hiç aksiyon aramayayım kendime belki istediğim gibi katkı sağlamayacak, 16 GB alıp geçeyim, ne olacağını yabancı forumlarda dahil kestiremedim 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı