Acer Nitro 5 AN515-45 RTX 3060 & Ryzen 5 5800H alınır mı?

ulasguldag

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün bu fiyata alınır mı acaba fikirlerinizi almak istedim. 8 GB daha ekleme yapıp kullanacağım. Ekran kalitesi, soğutması nasıldır bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka laptop var mı? Başlıkta Ryzen 5 yazmışım yanlışlıkla düzeltemedim. İyi forumlar :)
Hocam güzel duruyor ama bulabilirseniz Lenovo Legion veya Asus ROG tercih edin. Fakat çok bir sorunu yok dizüstünün işlemcisi çok iyi.

Hocam güzel duruyor ama bulabilirseniz Lenovo Legion veya Asus ROG tercih edin. Fakat çok bir sorunu yok dizüstünün işlemcisi çok iyi.
Hocam o ürünlerin 3050 olanları bu fiyat o yüzden bunu almayı düşündüm. Bu fiyata göre güzel göründü bir de hepsiburadanın vade farksız 9 taksit ve ocakta öde kampanyasını kullanmak istiyorum.

Bu ürün bu fiyata alınır mı acaba fikirlerinizi almak istedim. 8 GB daha ekleme yapıp kullanacağım. Ekran kalitesi, soğutması nasıldır bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka laptop var mı? Başlıkta Ryzen 5 yazmışım yanlışlıkla düzeltemedim. İyi forumlar :)

GameGaraj slayer 7-3060 alabilirsiniz.

Trendyol'dan alabilirsiniz aynı ürün şu an indirimde 14bin TL. Taksit imkanları da 12 aya kadar sanırsam.
Vade farkı koyuyor hocam öğrenciyim mühendislik okuyorum pek durumum yok çalışıyorum aynı zamanda o yüzden acer daha makul şu an için. Sizce kara cumayı beklemeli miyim acer alsam sorun yaratır mı?

Vade farkı koyuyor hocam öğrenciyim mühendislik okuyorum pek durumum yok çalışıyorum aynı zamanda o yüzden Acer daha makul şu an için. Sizce Kara Cuma'yı beklemeli miyim Acer alsam sorun yaratır mı?

6 aya kadar koymuyor sanırsam 12 ay gerekiyorsa çok seçenek kalmıyor maalesef. Kara Cuma'ya kadar dolar yükselirse şu anki indirimli fiyatları bulmanız zor.

Geri
Yukarı