Acer Nitro 5 AN515-46 alınır mı?

burkzx456

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bilgisayarı almak istiyorum. Bütçem kısıtlı. Maksimum 23K. Bu fiyata alacağım en iyi F/P bilgisayar nedir sizce? Nitro 5 hakkında ne düşünüyorsunuz sizce alınır mı? Eksileri ve artıları neler yardımcı olursanız sevinirim. Başka önerilerinizi bekliyorum.

Acer Nitro 5 AN515-46 AMD Ryzen 5 6600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 FreeDOS 15.6" FHD 144 Hz taşınabilir bilgisayar nh. Qgxey. 001.

Bu cihazın 3050TI + i5 12500H versiyonunu 3 aydır kullanıyorum. Bilgisayar diğer rakiplerine göre ağır. Hem okul hemde oyun için aldım ve gayet işimi görüyor. Cihazı alınca 8 GB ram eklemeni şiddetle tavsiye ederim. RAM eklemesi sonucunda performans çok artıyor. Malzeme kalitesi gayet yerinde hissiyatı kaliteli. Ama indirim kovalayıp bu ürünü almanızı tavsiye ederim.

Bu cihazın 3050TI + i5 12500H versiyonunu 3 aydır kullanıyorum. Bilgisayar diğer rakiplerine göre ağır. Hem okul hemde oyun için aldım ve gayet işimi görüyor. Cihazı alınca 8 GB ram eklemeni şiddetle tavsiye ederim. RAM eklemesi sonucunda performans çok artıyor. Malzeme kalitesi gayet yerinde hissiyatı kaliteli. Ama indirim kovalayıp bu ürünü almanızı tavsiye ederim.
Hocam ram eklemesi kesinlikle yapacağım. Fakat yılbaşından önce almak istiyorum fiyat tam tersine yükselir diye. Gösterdiğiniz ürün daha iyi fakat yıl başı yaklaşıyor indirime girme ihtimali var mı sizce ?

@burkzx456 Trendyol genel olarak sıradan günlerde indirim yapıyor. 2-3 gün takibe alın eğer düşerse alırsınız cihazı. Bende sıradan bir gün fiyatı düşmüştü öyle almıştım.
Peki hocam teşekkürler. Son olarak sistemde gözüne çarpan birşey var mı ? Hani bak şu parça çok iyi şu marka işlevsiz daha iyileri var gibi.

Bence üzerine biraz daha ekleyip rtx 4050li bir laptop alınmalı
Ekran kartını mı yetersiz buluyorsunuz ? 🤔

Bence üzerine biraz daha ekleyip rtx 4050li bir laptop alınmalı
Ekran kartını mı yetersiz buluyorsunuz ? 🤔

Peki hocam teşekkürler. Son olarak sistemde gözüne çarpan bir şey var mı? Hani bak şu parça çok iyi şu marka işlevsiz daha iyileri var gibi.

Ekran kartını mı yetersiz buluyorsunuz? 🤔

Oyunlarda yüksek grafik takıntın yoksa idare ediyor ama yine yani 4050 hem daha güncel bir kart hem de 3050'den kat ve kat daha iyi.

Ekran kartı yetersiz değil. Şu an günceldeki AAA oyunları kolayca kaldırır ancak 3 sene sonra ayarları düşürmek zorunda kalırsınız. 4050 de işe 5 sene sonra ayarları düşürmek zorunda kalırsınız. 4050 daha yeni bir kart ve DLSS 3.5 desteği olduğu için aradaki fiyat farkını fazlasıyla hak ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı