Acer Nitro 5 AN515-46 mi Acer Nitro 5 AN515-45 mi?

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Normalde geçtiğimiz ay da ASUS A15 Ryzen 9 modelini alacaktım fakat bazı sıkıntılardan dolayı alamadım. Şimdi ise ondan daha iyi olan bu iki modeli buldum. Sorum şu sizce bunlardan hangisini almak daha mantıklı olur, aradaki 7klık fiyatı sırf 3080 için ödemek mantıklı mı, watt değerleri neler, ekranlardan hangisi 2K veya 1080p ve hangisi DDR5 hangisi DDR4 bunları merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

37klık 3070 Ti'lı laptop.

44K'lık 3080'li laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu bir Nitro 5 değil Nitro 16.

Buna bak ve işaretine de bak üst düzey Nitro olduğunu anlarsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak anladım hocam.

Nitro 5 alınmaz.

Attığınız bilgisayarı biliyorum ve hem depolaması az hem de ekran 40 küsur ms fakat bildiğim kadarıyla 3070 Ti'li nitro 5 gayet iyi?

Tam olarak anladım hocam.

Attığınız bilgisayarı biliyorum ve hem depolaması az hem de ekran 40 küsur ms fakat bildiğim kadarıyla 3070 Ti'li nitra 5 gayet iyi?
Attığım acer 3ms kaliteli panel .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Attığım Acer 3ms kaliteli panel.

Evet doğru fakat o fiyata 4060 Ryzen 7 almak yerine, bir düşük model işlemci ve 3080 almak neden daha az mantıklı hala onu anlamış değilim, ayrıyeten 3070 Ti 4070 ile aynı performansı veriyor diye biliyorum yeni çıkan oyunları katmaz isek o bile 4060'dan daha mantıklı geliyor.

Evet doğru fakat o fiyata 4060 Ryzen 7 almak yerine, bir düşük model işlemci ve 3080 almak neden daha az mantıklı hala onu anlamış değilim, ayrıyeten 3070 Ti 4070 ile aynı performansı veriyor diye biliyorum yeni çıkan oyunları katmaz isek o bile 4060'dan daha mantıklı geliyor.
Bu konuda sana katılıyorum :)

Geri
Yukarı