Acer Nitro 5 AN515-46-R25Z alınır mı?

Evet alınır, Ekran paneli biraz düşük fakat rahatsız etmez. Boşta RAM slotu var yükseltebilirsiniz.
Acaba 16gb takılır mı buna uyumlu çalısırmı 8+16. Pek bi bilgim yok. Ama ilk etapta bu rami alıcam. 8 gb ddr5 4800 mhz cl40
Herhangi bi sıkıntı
16 GB takarsan Dual olmaz RAM'ler tam performans alamazsın. 8+8 veya 16+16
16 GB takarsan Dual olmaz RAM'ler tam performans alamazsın. 8+8 veya 16+16 yapman lazım.
Peki kendi içindeki 8 ile alcağım 8 uyumlu olurmu. Yoksa iki tane aynı marka ürünmü alınmalı.

Acaba 16gb takılır mı buna uyumlu çalısırmı 8+16. Pek bi bilgim yok. Ama ilk etapta bu rami alıcam. 8 gb ddr5 4800 mhz cl40
Herhangi bi sıkıntı

Peki kendi içindeki 8 ile alcağım 8 uyumlu olurmu. Yoksa iki tane aynı marka ürünmü alınmalı.
Aynı marka olmasına gerek yok aynı özellikte olması yeterli. Ramler için yeni konu açarsan arkadaşlar yardımcı olur.

Arkadaşlar cihazın ekranı kaç nit biliyor musunuz ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu 2 videoda 280 nit panel kullanılan acer var

Bu 2 videoda da 300 nitin üzerine çıkan acer nitro 5 ler var

Bir de cihazda hangi marka ssd kullanılıyor ve okuma yazma hızları nedir ?

cihazda gen 4 ssd var deniyor ama ben bir videoda 6000 okuma 1200 yazma hızı olan bir crystal mark testi gördüm bir gen4 ssd için baya düşük geldi yazma hızı.

bu cihaza sahip olan arkadaşlar hiç ssd yi hiç test ettiniz mi ?

Arkadaşlar cihazın ekranı kaç nit biliyor musunuz?

Bu 2 videoda 280 nit panel kullanılan Acer var

Bu 2 videoda da 300 nitin üzerine çıkan Acer Nitro 5'ler var

Bir de cihazda hangi marka SSD kullanılıyor ve okuma yazma hızları nedir?

Cihazda gen 4 SSD var deniyor ama ben bir videoda 6000 okuma 1200 yazma hızı olan bir Crystal mark testi gördüm bir gen4 SSD için bayağı düşük geldi yazma hızı.

Bu cihaza sahip olan arkadaşlar hiç SSD'yi hiç test ettiniz mi?

258 Nit
1000/1 Contrast
25ms
%53sRGB

%53 srgb ile %68 srgb arasında çok fark var mı ?

İade ettiğim bilgisayar %68 srgb ekrana sahipti ve bana renkleri soluk geldi.

Amazondaki modeli alan arkadaşlar hiç ssd yi test ettiniz mi?
cihazda hangi marka ssd bulunuyor ?
okuma yazma hızları nelerdir biliyor musunuz ?

Son düzenleme:
%53 srgb ile %68 srgb arasında çok fark var mı ?

İade ettiğim bilgisayar %68 srgb ekrana sahipti ve bana renkleri soluk geldi.

Amazondaki modeli alan arkadaşlar hiç ssd yi test ettiniz mi?
cihazda hangi marka ssd bulunuyor ?
okuma yazma hızları nelerdir biliyor musunuz ?
Hangi modeli iade ettiniz?

Hangi modeli iade ettiniz?
Amazon.com.tr

Bu Cihazı iade ettim ama iade sebebim ekranda çok rahatsız edici düzeyde ışık ıszması vardı. Filmdeki açık renkli sahnelerde bile ışık sızmasının olduğu yer soluk duruyordu bende iade ettim.

Şimdi tekrar aynısından almayı düşünüyorum fakat bu ilk baştaki arkadaşın aldığı acerla arasında kaldım.

258 nit.
1000/1 contrast.
25ms.
%53sRGB

Konu başlığı açılan bilgisayarın değeri mi bu 25ms. Bende bu başlık açılan bilgisayarı almayı düşünüyorum da 25ms fazla bir değer.

Amazon.com.tr

Bu Cihazı iade ettim ama iade sebebim ekranda çok rahatsız edici düzeyde ışık ıszması vardı. Filmdeki açık renkli sahnelerde bile ışık sızmasının olduğu yer soluk duruyordu bende iade ettim.

Şimdi tekrar aynısından almayı düşünüyorum fakat bu ilk baştaki arkadaşın aldığı acerla arasında kaldım.
ekran paneli kaç ms ti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı