Acer Nitro 5 AN515 52 SSD uyumu

Burada uyumlu RAM ve SSD listesi var. NVMe desteği var görünüyor istediğin NVMe SSD'yi alabilirsin.

Merhaba ben Kingston A2000 NVMe M.2 500 GB modelini almayı düşünüyorum sorunsuz çalışır mı?

Merhaba ben Kingston A2000 NVMe M.2 500 GB modelini almayı düşünüyorum sorunsuz çalışır mı?
Evet çalışır ama gönderdiğim listeye neden eklemişler ki?

Kendileri satıyor bu ssd'yi. @tirabzonun_kaymagi sence de mantıksız değil mi :)

Kendileri satıyor bu SSD'yi.

Merhaba ilgilendiğiniz için teşekkürler son olarak SSD'yi siparişini birazdan vereceğim eski SSD'yi çıkarıp bunu takacağım sadece değil mi HDD ile alakası yok.

Kendileri satıyor bu SSD'yi. @tirabzonun_kaymagi sence de mantıksız değil mi :)

Merhaba bu bazıları Acer Nitro 5 NVMe desteklemiyor diyorlar sizce ne yapmalıyım desteklemezse iade de almazlar param boşa gitsin istemiyorum ne yapmalıyım.

Kendileri satıyor bu SSD'yi. @tirabzonun_kaymagi sence de mantıksız değil mi :)
Reklamcısı falan mısınız bu sitenin? Çok daha pahalı önerdiğiniz sitede.
Buradan alıp daha karlı çıkacakken neden oradan alsın? Ne olduğu belli olmayan bir site zaten. Amazon'dan almak varken başka bir siteden ürün alınmamalı.

Reklamcısı falan mısınız bu sitenin? Çok daha pahalı önerdiğiniz sitede.
Buradan alıp daha karlı çıkacakken neden oradan alsın? Ne olduğu belli olmayan bir site zaten. Amazon'dan almak varken başka bir siteden ürün alınmamalı.

Amazon daha kitap satarken 1997'de Türkiye'ye Kingston'ı ilk getiren dağıtıcının sitesi mi ne olduğu belli olmayan bir site oluyor. Önce bir araştırın sonra yorum yapın !

Kendi iş aldığı siteyi eleştiren reklamcıda görmedim .

Burada tıkla A2000 varmı ?

Yazmışım bu nedir övmek mi oluyor ?

İsteyen istediği yerden alır. Gönderdiğim linklerde o laptop hakkında teknik bilgi ve uyumlu ürünler var . İsteyen o siteden alır isteyen o bilgileri kullanır istediği yerden alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı