Acer Nitro-5 AN515-54 değerlendirmesi

trkgates

Centipat
Dostlar merhaba. Kısa bir süre önce Acer Nitro-5 AN515-54 satın aldım. Benim aldığım sistem i5-9300H/8GB/1TB+256SSD/Nvidia GTX1650-4 GB
Kendi yorumumu sorarsanız laptop gayet güzel. Oyun performası olarak beni şaşırttı açıkçası.
Laptop artı yönler;
+ Soğutma
+ Ekran kalitesi
+ Klavye hissiyatı
+ Piyasada bulunan tüm oyunları garanti 60 FPS üstü oynarsınız onda sıkıntı etmenize bile gerek yok.
Laptop eksi yönleri;
- Şarj adaptörü çok büyük.
- Laptopa giren şarj adaptörü konum kötü yerde.
- Oyun oynarken fan sesi çok fazla. AMA! Kulaklık takıyorsanız bu sizin için bir sorun değil... Bu sesin bu kadar fazla olması benim için bir sorun degil çünkü o kadar güzel sogutuyor ki bilgisayarı anlatamam ...
- Benim aldıgım modelde toplamda 8 GB RAM var ve laptop 4x2=8 GB şeklinde geldi. Kısaca RAM yükseltmesi yapacagımda ona göre yapmak zorunda kalacagım... Bence alacaksanız direkt 16 GB alın.
Ben MediaMarkt'dan aldım 5599 TL KDV indirimi varken... Ürünün stogu bitti için elime biraz geç ulaştı 14 gün gibi bir sürede :D Eger indirim falan denk gelirseniz kaçırmamanızı tavsiye ederim.
Ekstra sorularınız varsa sorabilirsiniz.
Yazım yanlışları için affınıza sığınıyorum

aa.png

Nitro SENSE; Oyuna girdiginizde Maks moda alarak ve CoolBoost açarak ekstra sogurtma açabiliyorsunuz. Çok kullanışlı bir yazılım. Klavye üstünde NumLk tuşunun yanında fiziksel bir tuşuda bulunyor programı açmanız için.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı olsun bendede AN 515-43 rayzen 5 RX 560 var soğutma konusunda gayet iyi ama ekranda kameranın olduğu yerde biraz ışık sızması var ips panelerde oluyormuş sadece karanlık ortamlarda belli oluyor onun dışında bir sıkıntısı yok

hayırlı olsun bendede AN 515-43 rayzen 5 RX 560 var soğutma konusunda gayet iyi ama ekranda kameranın olduğu yerde biraz ışık sızması var ips panelerde oluyormuş sadece karanlık ortamlarda belli oluyor onun dışında bir sıkıntısı yok
tesekkürler. Aynen ıps ekran oldugu için bendede aynısı var seninde dedigin gibi karanlık ortamda siyah ekranda belli oluyor.

IPS glow olayı şu siyah arkaplanda ekranın kenarlarından ışık suzmesi gibi olay var bunun nedeni ise IPS panel renkleri net doygun ve her açıdan yansıtmaya çalıştığı için , servise bile gönderdim emin olmak için çünkü ilk kez karşılaştım. Ben şahsen beğenerek aldım tavsiye ederim eğer başka seçeneğiniz yok ise ( MSI vb daha iyi markalar )

Merhaba aynı bilgisyarı aldım. Dün elime ulaştı. Acaba lol ve Cs.Go gibi oyunlarda en yüksek ayarlarda kac fps alıyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı