Acer Nitro 5 AN515-54 BIOS güncellemesi

byemrekara

Decapat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, bilgisayarın BIOS güncellemesi var ama hiç laptop BIOS'u güncellemedim ne yapmalıyım? Yeterli verim alamıyorum bir başka konu da BIOS güncelleyin ve hataları düzeltin diye yazı okumuştum nasıl düzgün bir şekilde yükseltebilirim? Ve bir sürü güncelleme var hangisini yapmalıyım?
Şu an ki BIOS sürümü ise v1.05. Teşekkkürler şimdiden.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    37,2 KB · Görüntüleme: 498
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    16,9 KB · Görüntüleme: 457
Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi benim bios sürümüm v1.05 , benim modelimin destek sayfasında ki v1.28 kursam bu sürüm diğer bütün güncellemeleri kapsar mı ? Örneğin v1.07 şu adlı paneli eklemek için v1.28 de farklı bir adla çıkarılmış . Son sürüm bütün güncellemeleri kapsar mı yoksa hepsi ayrı ayrı şeyler için mi hocam?

Her ihtimali göz önüne alarak gücün kesilmesini minimuma indirmek için şarj olurken yapmak daha güvenli ama bağlı değilken de yapabilirsiniz tabi ki.

Hocam en son sürümü indirdim yaptım. PC kapandı sonra birkaç defa ekran gelmeden klavye ışıklarına kadar açıldı kapandı bu birkaç defa oldu sonra açıldı bir sorun olur mu ? Ve cızırtı sesleri var HDD çalışır gibi sanki yaptıktan sonra oldu normal mi?
birde yaparken güncellemeyi fanlar son ayar çalışmaya başladı durdu sonra tabi de her şeye uyduk bir sıkıntı olmaz demi?hiç yapmadık sonuçta gerekliydi.

Son düzenleme:
Hocam en son sürümü indirdim yaptım. PC kapandı sonra birkaç defa ekran gelmeden klavye ışıklarına kadar açıldı kapandı bu birkaç defa oldu sonra açıldı bir sorun olur mu ? Ve cızırtı sesleri var HDD çalışır gibi sanki yaptıktan sonra oldu normal mi?
birde yaparken güncellemeyi fanlar son ayar çalışmaya başladı durdu sonra tabi de her şeye uyduk bir sıkıntı olmaz demi?hiç yapmadık sonuçta gerekliydi.
Bende yaptım güncellem. Normal aynı şeyler bendede oldu.

Geri
Yukarı