Acer Nitro 5 AN515-54 için SSD önerisi

Bütçe
2000

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Merhaba. Laptopuma yeni bir SSD bakıyorum, birkaç güne alacağım. Sitesinde ve üzerinde M.2 desteklediği yazıyor. Dolayısıyla M.2 NVMe bir SSD arıyorum. Tercihen Samsung olsun başka öneriniz varsa onları da beklerim. Bütçe 2000.

Herkes ayni modeli atmis, laptopun eski SSD'si dandik diye tanimlayabilecegim 120GB bir Kingston'du ve 1 sene icinde cop olmustu. Ayni sorunu yasamam diye dusunuyorum.

Kingston'un hangi modeliydi kullandığınız SSD?

Kingston KC3000 sınıfının en iyilerinden birisi.

A400'den bahsediyorsan o zaten kotu model bununla karistirma.

Kingston RBUSNS8154P3128gj.
Tam modeli buydu, çok sorun yaratmisti bana. Bundan sonra da WD Green SSD alarak daha kotu bir yola girmistim.

Ayrica alinca diger SSD'mden alacağım SSD'ye isletim sistemini aktarmami tavsiye eder misiniz yoksa temiz formatla geçeyim mi? Aktarabilmek benim için daha rahat olur ama uzun süredir formatlamiyorum.

Kingston RBUSNS8154P3128gj.
Tam modeli buydu, çok sorun yaratmisti bana. Bundan sonra da WD Green SSD alarak daha kotu bir yola girmistim.

Ayrica alinca diger SSD'mden alacağım SSD'ye isletim sistemini aktarmami tavsiye eder misiniz yoksa temiz formatla geçeyim mi? Aktarabilmek benim için daha rahat olur ama uzun süredir formatlamiyorum.
Klonlama saglikli degil temiz kurulum yaparsan iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı